Látkové rolety jsou funkční a trendy

Není to tak dávno, co nám obydlí hyzdily funkční, ale zato nevzhledné rolety, které v minulých dekádách představovaly jeden z mála dostupných stínících systémů. Dnes v nás vyvolávají hořkosladké vzpomínky na doby dávno minulé a v moderním bydlení pro ně nezbylo místo. To ovšem neznamená, že látkovým roletám nadobro odzvonilo. Naopak, vyhlásily comeback a opět se staly nezbytnou součástí interiéru. Ovšem v úplně jiné podobě, než v jaké si je pamatujeme. Funkčnost jim samozřejmě zůstala, ale navíc se chlubí vysokou estetickou hodnotou. A právě té vděčí za masivní rozšíření a zájem široké veřejnosti.

Staňte se pánem světla

Jaro a instalace stínícího systému jdou tak nějak dohromady a pokud se nemůžete rozhodnout, které zatemnění zvolit, mohla by vaše volba padnout právě na látkové rolety. Kromě toho, že efektivně zabrání průchodu slunečních paprsků a s nimi souvisejícího přehřívání interiéru, jsou trendy a v porovnání s jinou stínící technikou také levnější. Výběr materiálu spočívá v individuálních požadavcích na množství světla v interiéru. K výrobě se využívají látky s rozličnou světelnou propustností, při čemž pro méně prosvětlené bydlení jsou ideální méně propustné látky. Opakem jsou materiály s black out efektem, díky kterým je možno bydlení kdykoliv zcela zatemnit.

Špičkové detaily a přijatelná cena

Vyžadujete-li pro své bydlení to nejlepší, sáhněte po vysoce kvalitních látkových roletách od českého výrobce Bematech. Ten se výrobě stínící techniky věnuje více než deset let a nabízí látkové rolety v pestré škále barev a látek. Dokonalých detailů je mimo jiné dosaženo i moderní technologií řez laserem a doplňuje je několik typů pohonů. Kromě klasického řetízkového, pružinového a klikového, můžete zvolit motorový, který je spojen s bezkonkurenčně nejpohodlnějším ovládáním. Aktuálně nabízený sortiment najdete na webových stránkách výrobce bematech.cz.

Publikováno: 26. 04. 2013

Kategorie: Bydlení | Lifestyle

Autor: Adam

Tagy: látkové rolety | látkové rolety bematech | moderní rolety | výhody rolet