Elektro Elefant: Nonstop elektro servis v Praze

Jakékoliv havárie na elektrospotřebičích a vedení elektřiny v domácnostech i firmách jsou více než nepříjemné. Člověk 21. století už prostě bez vymožeností na elektřinu nedokáže dlouho fungovat. Neuvaří si, neohřeje se, nenabije si telefon. Cílem tedy je takový stav co nejdříve vyřešit. Kdo vám pomůže? Možná osvědčený elektrikář, s nímž máte dobré zkušenosti. Hrozí však riziko, že zrovna nemá čas, má nasmlouvanou zakázku jinde, nebo je prostě někde pryč. Z toho důvodu je lepší se obrátit na větší firmu, která zaměstnává více elektrikářů. Nonstop elektro servis po Praze a okolí takto nabízí společnost Elektro Elefant.

Zavolejte klidně o víkendu či svátcích

Problém se může objevit kdykoliv, třeba i v noci nebo o víkendu. Nedělejte si starosti, i mimo standardní pracovní dobu k vám odborníci z Elektro Elefant dorazí. Fungují opravdu nonstop. V době od 8 do 18 hodin přijedou do 60 minut, přes noc do 90 minut. Pokrývají celou Prahu a okolí. Přijedou s veškerým vybavením, aby byli schopní zjistit, v čem spočívá problém a proč vám elektřina nefunguje. Disponují například termokamerou, díky které rychle a přesně identifikují místo závady. Tím pádem šetří čas i peníze nejen sobě, ale i vám – práce se totiž platí od hodiny. Podle diagnostiky pak potíž napraví, abyste mohli pokračovat ve svém poklidném životě.

Nonstop havarijní služba i běžná pomoc v domácnosti

Havarijní služba elektro není jedinou doménou Elektro Elefant. Jejich zaměstnanci, kteří se podrobují pravidelným školením, jsou schopní provést revizi elektroinstalace, opravu na elektroinstalaci, vymění jističe nebo zásuvku, nainstalují a zapojí elektrický spotřebič a mnoho dalšího. Není-li vaše žádost akutní, klidně můžete projevit zájem přes webový formulář. V případě akutní havárie volejte na nonstop havarijní linku.

Publikováno: 28. 11. 2022

Kategorie: Bydlení | Lifestyle

Autor: Adam