Léto ve Středočeském kraji bude báječné!

Kde si užít chvíle volna se svými přáteli nebo rodinou? Tato otázka se opakuje v pravidelných intervalech a vždy je předzvěstí dlouhého hledání a snahy nalézt ideální místo k prožití dovolené. Tentokrát to nemusí být až tak náročný úkol. Odpověď na tuto zdánlivě nelehkou otázku může vyřešit náš tip, kterým se stávají Střední Čechy.

Dovolená ve Středních Čechách

Střední Čechy jsou naprosto ideální destinací pro občany z hlavního města, jelikož nabízejí skvělou protiváhu svou bohatou přírodou. Tato rozsáhlá oblast nabízí perfektní podmínky pro pěší turistiku, objevování historických památek, přírodních úkazů a malebných měst. Navštivte i vy tři nejznámější města Středních Čech.

Dovolená v Kutné Hoře

Kutná Hora nabízí pohled do gotické minulosti skrze turisticky vyhledávaný chrám svaté Barbory zaujímajíc místo na seznamu UNESCO. Kromě toho se jedná o nejslavnější město v rámci těžby stříbra. Pobyt v Kutné Hoře doporučujeme všem zájemcům o kus české historie.

Dovolená v Berouně

Ubytování v Berouně vytváří senzační podmínky k plánování zajímavých výletů pro celou rodinu. Nejžádanějším turistickým cílem jsou nedaleké Koněpruské jeskyně, díky nimž lze nahlédnout do nejhezčí krasové oblasti v Čechách. Beroun je útočištěm pro horolezce a fanoušky do golfu. Ve zdejším městě si každý nalezne své,

Dovolená v Příbrami

Posledním městem v našem seznamu inspirativních tipů je Příbram. Hornické město s opravdu bohatou historií a kulturními památkami v hojném zastoupení. K návštěvě vybízí poutní místo Svatá Hora, kterou každoročně navštíví tisíce turistů i ze zahraničí. Určitě si nenechte ujít průzkum podzemních hornických chodeb a svezení se vláčkem. Hotely v Příbrami jsou na vysoké úrovni díky zahraniční klientele, při tom si udržují přívětivé ceny. Objevte podmanivou historii tohoto hornického města.

Publikováno: 27. 08. 2020

Kategorie: Lifestyle | Cestování

Autor: Adam