Klidné bydlení v blízkosti Prahy? O něčem bychom věděli...

Naše nároky na bydlení jdou ruku v ruce s životním stylem a jsou mnohem vyšší, než tomu bývalo dříve. Prim hraje nízkoenergetický standard, dostatek prostoru, důmyslně řešený interiér a samozřejmě i občanská vybavenost. Jednoduše chceme to nejlepší pro nás a naše děti a „obyčejné“ byty a rodinné domy nám přestávají stačit... Všechna zmíněná kritéria splňují projekty, které má na svědomí developerská skupina Doma-je-Doma. Pokud si pohráváte s myšlenkou, že se přestěhujete do blízkosti hlavního města, mohl by se vaším domovém stát právě jeden z nich.

Lidická alej

Levné domy v prémiové lokalitě jsou skutečně žádaným artiklem a nejinak je tomu i u prvního z projektů. Ten nese název Lidická alej a je situován nedaleko Prahy, v Lidicích. Město se smutnou historií dnes vypadá úplně jinak a vládne v něm zasloužený klid. Výstavba moderních Lidic začala bezprostředně po válce a dnes se pyšní opečovávanými parky a udržovanými domy, které vypadají, jako by k sobě patřily. Nepřipomínají vesnici, ale luxusní vilovou čtvrť, za což mohou přísné nároky na výstavbu, kterou reguluje obce. Lidická alej je splňuje do puntíku a i přes moderní a nízkoenergetický charakter do koloritu Lidic perfektně zapadá.

Vilky Buštěhrad

Neméně zajímavé jsou řadové domy, které jsou součástí projektu Vilky Buštěhrad. Malá obec, která se nachází zhruba 20 km od Prahy, má opravdu co nabídnout. Domy holandského typu jsou nízkoenergetické a promyšlené do posledního detailu. Dobrá občanská vybavenost je samozřejmostí – Buštěhrad se rychle rozvíjí a formuje vysoce kvalitní prostředí pro život. Byty o velikostech 3+kk až 5+kk jsou pro vícečlennou rodinu jako stvořené. Fotografie projektů a další důležité informace najdete na webu doma-je-doma-cz. Developer navíc úzce spolupracuje se společností Hyposerfis, která je jedním z nejvýznamnějších zprostředkovatelů hypoték v České republice.

Publikováno: 12. 06. 2013

Kategorie: Bydlení | Lifestyle

Autor: Adam

Tagy: buštěhrad | Levné domy | řadové domy