Dejte partnerovi dárek, který si budete užívat společně

A je to tady zase. Blíží se výročí, narozeniny či jiná příležitost, která se neobejde bez dárku. Ale čím partnera potěšíte tentokrát, když „už všechno má a nic nepotřebuje“? Věřte nám, že se vždy něco najde. Jestliže navíc procházíte menší milostnou krizí, spojte příjemné s užitečným – dejte mu jako dárek vhodně zvolenou erotickou pomůcku!

Když TO nejde, pomůže vakuová pumpa

K čemu slouží vakuová pumpa? Když se vašemu partnerovi nedostaví erekce, pomocí tohoto zařízení pravděpodobně dosáhnete malého zázraku. Vyberte si model s dobrým sacím výkonem, protože dostatečně silný podtlak zapříčiní pevnou a dlouhotrvající erekci!

Ženy mají vibrátory, muži umělé vagíny

Říká se, že každá dáma by měla mít alespoň jeden vibrátor. Ale co pánové? I ti samozřejmě mohou používat vibrátory, nicméně většina se k těmto praktikám (byť mohou být velmi příjemné) nemá. Nevadí, protože se nabízí i jiné hračky – tentokrát speciálně pro ně. Skvělou volbou je umělá vagína. Hodí se vždy, když se partner nudí sám doma, stejně jako při milostných hrátkách.

Pomůcky na oddálení ejakulace

Je příliš brzy hotový? I s tím můžete něco udělat. Darujte mu speciální tlumivý gel, erektilní kroužek nebo prodlužovací návlek. Podaří-li se vám snížit citlivost penisu, máte vyhráno a vaše milování nabere úplně nový rozměr. Bude trvat mnohem déle a oba si to více užijete. Užitečné rady najdete v tomto videu: https://www.youtube.com/watch?v=p7cXeHEBHQo&index=6&list=PLM_esHDLk-o0fTeBWqt7jo0HnXwWQYDN0&t=0s

Z nákupu v sexhopu nemějte obavy

Kde výše uvedené a mnohé další erotické pomůcky seženete? Nemusíte kvůli tomu nikam chodit – navštivte online sexshop a vyberte si z pohodlí domova. Skvělou volbou je prověřený e-shop ruzovyslon.cz, kde najdete pouze kvalitní a certifikované zboží. A to není zdaleka vše – v sexshopu najdete spoustu inspirace, jak na žhavý sex. Uvidíte, že svému partnerovi i sobě partnerovi uděláte ohromnou radost!

Publikováno: 22. 04. 2018

Kategorie: Lifestyle | Ostatní

Autor: Adam