Jak zhubnout ve stehnech a v zadku

Výsledkem těhotenství je nejen úžasný tvoreček, který nám bude dělat radost po zbytek života, ale často i pár kilo navíc. Nechtěná památka na zmíněných devět měsíců však často přetrvá i po několik dalších let a to i přesto, že se ji usilovně snažíme zbavit. Zdaleka největší problém nepředstavuje povislé bříško, které lze efektivně zakrýt, ale především nadbytečný tuk v oblasti stehen a boků. Málokterá maminka má po těhotenství tak sexy zadeček jako předtím a navíc ani netuší, jak se centimetrů navíc zbavit. Potýkáte-li se s podobným problémem i vy, máme pro vás potěšující zprávu. Zhubnout v oblasti stehen a zadku rozhodně není nemožné!

Jednoznačná odpověď na otázku jak nejrychleji zhubnout ve stehnech neexistuje.. Jde o náročný proces na jehož počátku si je třeba uvědomit, že stehenní svalstvo představuje nejsilnější svalovou soustavu v lidském těle a jediným způsobem jak snížit její objem je její nadměrné zatěžování.

1.) Změna jídelníčku

Stejně jako v případě jakéhokoliv jiného hubnutí i hubnutí ve stehnech a v zadku vyžaduje změnu jídelníčku. Základem je vyvážená strava, ve které nemají co dělat tučná a sladká jídla. Omezte také příjem mouky, polotovarů a fastfood. Menu v McDonalds nebo v KFC rozhodně nevede ke štíhlejším bokům, ale spíše k obezitě. A abychom nezapomněli – hubnutí se neslučuje s pitím alkoholu a kouřením.

Strach, že budete v průběhu hubnutí strádat, však také není na místě. Bez pravidelné stravy (ideálně 5 x denně) se také příliš daleko nedostanete a budete-li podceňovat snídani, tím spíše se silnějších stehen nezbavíte. V rámci diety můžete konzumovat stravu bohatou na vlákninu, libové maso, a bílkoviny. Důležitý je dostatečný příjem tekutin, neboť jen dobře hydratovaný organismus urychluje přeměnu tuků na energii. Sladké nápoje jsou samozřejmě kontraproduktivní a to samé platí i o přílišné konzumaci nápojů s kofeinem.

2.) Speciální cviky

Pomalu, ale jistě se dostáváme k tomu nejdůležitějšímu. Stehna a zadeček nikdy nedáte do původního stavu bez dostatku pohybu. Specialisté doporučují dlouhé procházky, běh a anaerobní cvičení. Existují i speciální cviky, které celý proces výrazně urychlí. Nemáte zdání, které cviky provádět? Pak si nastudujte následující návod – jak rychle zhubnout ze zadku.

Nezapomeňte, že nic netrvá věčně a vaše snaha a píle budou za nějaký čas oceněny. Třeba pohledem kolemjdoucích mužů, kterým se bude vaše „nová“ postava tuze zamlouvat...

Publikováno: 06. 09. 2013

Kategorie: Hubnutí

Autor: Adam

Tagy: cviky na stehna | cviky na zadek | jak zhubnout v zadku | jak zhubnout ve stehnech