Pořiďte pejskovi svých děti tagísek, ušetříte si spoustu starostí

Mami (tati), já chci pejska! Věta, kterou alespoň jednou za život uslyší každý rodič. Pokud patříte do skupiny, která požadavek svého dítěte vyslyší, máme pro vás perfektní tip. Ještě předtím vám ale položíme otázku. Jste připraveni na to, co se stane, když čtyřnohý kamarád vašeho dítěte uteče? Rodiče, kteří již podobnou situaci zažili, moc dobře ví, že ztracený pes pořádně naruší jinak poklidnou rodinnou atmosféru. Chcete-li něčemu podobnému předejít, pořiďte pejskovi tagísek!

Co je to ten tagísek a proč by ho měl mít i váš pejsek?

Ať už psa máte, nebo si ho teprve hodláte pořídit, vyšperkujte mu obojek tagísek. Nejde o nic jiného, než o stylovou psí známku, na které jsou z jedné strany vyryty identifikační údaje. Tedy jméno psa a kontakt na páníčka. Ze strany druhé (tedy na té, která jde vidět), je určitý obrázek, který si můžete vybrat z pestrého spektra motivů (např. květinka, čtyřlístek, srdíčko, ale také kost nebo lebka). Psí známka vám ušetří spoustu starostí a dost možná i peněz. Jakmile se pes zaběhne, budete mít jistotu, že vám zanedlouho někdo zavolá a domluví se s vámi na výkupném :-) Ale teď vážně. Pejsek bez známky skončí v útulku, což se vám nemile prodraží. V horším případě ho někdo najde, ale nebude vědět, na koho se obrátit a tak si ho prostě nechá.

Kde designové psí známky seženete?

Shrnuto a podtrženo, pes bez tagísku, jakoby nebyl. Ve specializovaném e-shopu mujmazlik.cz si můžete vybrat mezi pěknými psími známkami od 20 mm 37 mm s možností rytí na 2 až 4 řádky. A když už budete nakupovat, poohlédněte se také po stylovém obojku, na kterém se bude psí známka vyjímat. Doporučujeme ty reflexní, které jsou perfektně vidět i za zhoršené viditelnosti.

Publikováno: 01. 11. 2014

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: psí známka s rytím | psí známky na krk | tagísek