Přívěsky a náhrdelníky s krystaly Swarovski

Potrpíte si na pěkné šperky, ale nemáte tak velký rozpočet, abyste si mohla dovolit „originál Swarovski“? Nevadí, protože známý rakouský výrobce prodává i samostatné krystaly, ze kterých ostatní vyrábí vlastní šperky. Od originálního zboží je rozeznáte podle označení „Made with Swarovski elements“. Znamená to snad, že od takového zboží nemůžete čekat prvotřídní kvalitu? To vám objasníme v následujících řádcích.

Jak poznáte originál Swarovski?

Originál je jen jeden. Šperky Swarovski jsou kompletně vyráběné v dílnách společnosti Swarovski. Nové kolekce vždy vychází dvakrát do roka – jedna pro jaro/léto a druhá pro podzim/zimu. Originální šperky poznáte podle označení labutě a originálního balení.

Co jsou šperky s krystaly Swarovski?

Přívěsky a náhrdelníky Swarovski elements mají s originálními šperky společné „pouze“ krystaly. Obvykle jsou podstatně levnější, což by vás ale nemělo odradit. V praxi může být úroveň těchto šperků velmi vysoká – musíte se však poohlédnout po prodejci, který nabízí pěkně zpracované zboží z kvalitních materiálů.

Kde je seženete?

Jako příklad můžeme uvést přívěsky a náhrdelníky Swarovski od známého internetového prodejce top-privesky.cz. V nabídce najdete široké spektrum šperků z chirurgické oceli s komponenty Swarovski. Díky povrchové úpravě rhodiem mají šperky antialergenní vlastnosti, vysoký lesk a hladký povrch. K dalším výhodám šperků z chirurgické oceli patří vysoká pevnost a barevná stálost. Oblíbená slitina kovů nachází využití v lékařství, protože se z ní neuvolňují niklové soli a nedochází k žádným alergickým reakcím. Zkrátka ideální materiál pro výrobu chirurgických nástrojů i šperků. Zmíněný prodejce má zboží skladem a nabízí třpytivé šperky za velmi nízké ceny. A při nákupu nad 999 Kč je poštovné zdarma. Uděláte si radost?

Publikováno: 25. 10. 2016

Kategorie: Lifestyle | Ostatní

Autor: Adam

Tagy: šperky s krystaly swarovski | šperky swarovski elements