Kruhový trénink Contours: Zhubněte a vytvarujte si postavu!

Už vás nebaví neustálé poznámky o vaší nadváze? Přestaňte se vymlouvat na to, že máte po porodu a ukažte ostatním, že to oni by měli se svou postavou něco udělat. Dostaňte se fo perfektní fyzické kondice a vytvarujte své tělo tak, aby vypadalo ještě lépe než předtím. Lákavá představa? Pustíte-li se do kruhového tréninku v síti fitness center Contours, velmi brzy dosáhnete perfektního výsledku. Zajímají vás podrobnosti? Měly by, protože cvičení zvládne každá žena, nehledě na nadváhu a věk!

Zapomeňte na diety a dřinu v posilovně!

Cesta k dokonalé postavě (a lepšímu zdraví) nemusí být tak trnitá. Proč potit krev při klasickém cvičení a riskovat zdravotní komplikace kvůli diet, když to jde i jinak? Kruhový trénink Contours spočívá v kombinaci cvičení na speciálních strojích a aerobiku. Jedna lekce trvá půl hodiny, ale v praxi je jedno, jestli si ji zkrátíte nebo naopak prodloužíte. Trénink je intenzivní a účastnice nemusí čekat na stroje – vždy průběžně střídají stanoviště každých 45 sekund. A zkombinujete-li kruhový trénink se Zumbou, pilates, břišním tancem nebo jiným cvičením, určitě neuděláte chybu.

Bez chlapů se cvičí lépe

Jistě vás potěší, že se kruhového tréninku Contours účastní pouze ženy. Nemusíte se stresovat z mužského elementu a o to více si cvičení užijete. S technikou vám poradí zkušené instruktorky, které vám sestaví stravovací plán na míru. Je vhodné, abyste na trénink docházela alespoň dvakrát týdně – výsledky se dostaví mnohem rychleji. Mohlo by vás zajímat, jaké mají s Contours zkušenosti ženy, které se již tréninků účastní.

Contours se cvičí v celé ČR, objednejte se online

Kruhový trénink Contours probíhá v několika desítkách fitness center v rámci celé České republiky. Objednejte se na cvičení z pohodlí domova (zde je Contours objednávka) a získejte týden zcela zdarma.

Publikováno: 17. 11. 2015

Kategorie: Hubnutí

Autor: Adam

Tagy: contours objednávka | contours zkušenosti | kruhový trénink contours