Jak zdravě zhubnout po porodu?

Jen málokterá žena během těhotenství „nenakyne“. Kromě těhotenského bříška přibude pár kilogramů navíc i v jiných oblastech. Zvýšená chuť k jídlu a nedostatek pohybu zkrátka udělá své, jenomže problém nastane po porodu. Kéž by tukové tkáně zmizely stejně rychle, jak se objevily... Jenomže takhle jednoduše to bohužel nefunguje. Přesto existuje zaručený způsob, jak se dopracovat k ideální váze.

Radikální diety nikam nevedou, začněte hubnout zdravě

Napadá vás drastická dieta? Pojídání tamponů, které zaplní žaludek a zaženou pocit hladu? Fuj! Na to rychle zapomeňte. A stejně tak i na ostatní „osvědčené“ metody, které mohou způsobit vážné zdravotní problémy a přinejmenším nepříjemný jojo efekt. Chcete-li opravdu zhubnout, budete muset změnit životní styl - především pak jídelníček. Prozradíme vám, jak na zdravé hubnutí.

Klíčem k úspěchu může být krabičková dieta

Největší překážkou, která se vám postaví do cesty během klasické diety, je monotónní a nepříliš chutná strava. A právě v tom se krabičková dieta od ostatních způsobů hubnutí výrazně liší. Jídlo je kvalitní, čerstvé, vyvážené, pestré a zároveň velmi chutné. Rozhodně se do něj nebudete muset nutit. Obrovská výhoda spočívá také v úspoře času a energie. Objednáte-li si jídlo v krabičce, bude vám ho pravidelně dopravovat kurýr. Možná vás překvapí i příjemná cena, která začíná na 260 Kč za jídlo na celý den (snídaně, oběd, večeře a 2x svačina). V rámci Prahy je doprava zdarma a budete-li chtít, můžete si jídlo vyzvednout na některém ze sedmi odběrných míst. Na první nákup navíc dostanete příjemnou slevu 100 Kč.

Jak to, že díky krabičkové dietě zhubnete?

Krabičková dieta Praha je připravena tak, aby odpovídala vašemu životnímu stylu. O jídelníček se starají nutriční a výživoví specialisté, kteří zohlední vaše pohlaví a míru každodenní fyzické aktivity. Spolehněte se na to, že při dodržování půjdou kila dolů velmi rychle. Další informace najdete na www.chutnadieta.cz.

Publikováno: 30. 11. 2014

Kategorie: Hubnutí

Autor: Adam

Tagy: krabičková dieta | krabičková dieta praha | zdravé hubnutí