Internet je plný slevových kupónů, díky kterým můžete výrazně ušetřit

Na rodičovské dovolené většinou není peněz nazbyt a tak nám nezbývá, než se orientovat na nejrůznější slevové akce a zvýhodněné zboží. Výběr je bohužel do značné míry omezený a často musíme dělat kompromisy. Přesto však existuje způsob, jak nakupovat v oblíbených obchodech a zaplatit i o desítky procent méně než při běžném nákupu. Zajímá vás, jak na internetu nakupovat levněji, aniž by to bylo na úkor kvality nebo věcí, které bychom si jinak nevybrali? Návod je prostý, využívejte slevové kupóny!

Co jsou to slevové kupony?

Slevové kupóny se v poslední době těší nebývalé oblibě a prodejci se jejich prostřednictvím snaží přetáhnout klientelu od konkurence. Nám nakupujícím však konkurenční boj vyhovuje a není důvod, proč bychom slevy neměli využít ke svému prospěchu. Slevový kupón může mít podobu ústřižku, který vám někdo vhodí do schránky a bývá i součástí reklamního bloku v časopisech. Nejčastěji má ovšem „virtuální“ formu – jde kód, který lze uplatit během nákupu u určitého prodejce a získat tak slevu v řádu až několika desítek procent. Otázkou však je, kde slevové kupóny hledat a které e-shopy je dávají do oběhu.

A kde je hledat?

Na slevové kódy narazíte na tématických webech, případně vám je prodejce pošle prostřednictvím newsletteru. Pokud však nemáte o existenci kódu tušení, případně nemáte čas zjišťovat, zda je kód platný, poohlédněte se po něm v katalogu www.slevovykupon.net. Na zmíněném portálu najdete několik tisíc slevových kupónů, které jsou přehledně seřazeny dle kategorií a měst. Nejzajímavější slevy pak mají vlastní kategorii „Nejlepší“. Nechybí detailní informace o slevě, případných omezeních a hodnocení uživatelů, zda šlo slevu bez problémů uplatnit, či nikoliv. Přidané slevy dnes najdete v sekci novinky Přístup ke kuponům dostanete poté, co se na webu bezplatně registrujete, čímž získáte i další výhody. SlevovýKupon.net pravidelně pořádá soutěže a zajímavý je i bonusový program, v rámci kterého sbíráte body za návštěvu jednotlivých obchodů. Nechcete-li přijít o nejlepší kupony, nezapomeňte se zapsat k odběru novinek. Stačí zadat mailovou adresu a informace o nejvýhodnějších slevách doputuje až do vaší e-mailové schránky.

Publikováno: 23. 09. 2013

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: slevové kupony | slevový kupon | slevy dnes