I děti potřebují své soukromí aneb dopřejte jim vlastní bydlení

Léto je sice v plném proudu, ale spousta dětí se stahuje směrem k počítači či televizi. Nechcete-li, aby ani vaše ratolesti nestrávily většinu prázdnin u obrazovek, budete pro ně muset vymyslet zajímavější alternativu. Motivujte je k tomu, aby zase začaly trávit čas na čerstvém vzduchu – pomůže vám k tomu populární atrakce, kterou si doslova zamilují. Pamatujete si ještě na své dětství, kdy jste v rámci každodenních her se sourozenci a kamarády hledali nejrůznější místa a koutky, kam byste se mohli ukrýt? Také jste si budovali svůj vlastní domeček, který jste si všelijak zkrášlovali a kdyby to šlo, klidně byste v něm i nocovali? A právě takový domek udrží venku i vaše děti.

Nenechte je čekat, až budou moct zažádat o hypotéku a pořiďte jim vlastní dětský domeček již nyní. Děti milují hry na dospělé a miniaturní bydlení dokáže jejich zábavu okořenit tak, že se od ni neodtrhnou. Zahradní domečky pro děti, které jsou momentálně na trhu, předčí vaše očekávání. Bývají bohatě vybaveny a nechybí v nich zařízení, které nám dělá společnost ve skutečném bydlení. Zvonek, telefon, kuchyňská linka či poštovní schránka – všechny tyto prvky dodají dětským hrám punc autentičnosti.

Dětské domečky se vyrábí v různých velikostech a provedeních a při výběru proto nezapomeňte zohlednit, zda bude domeček celoročně na zahradě, nebo ho po létě přesunete dovnitř. Do bytu se hodí domečky menších rozměrů, které nezaberou polovinu dětského pokoje, ale na zahradě se neztratí ani několikapokojové „monstrum“ s terasou.

Chcete-li pro své nejmenší to nejlepší, vyberte pro ně některý z domečků od vyhlášeného výrobce hraček StepTwo. Nabídka domečků je neskutečně pestrá a je jen na vás, zda sáhnete po pohádkové chaloupce, domku, který vypadá jako miniatura klasických domů, nebo hradu, ze kterého vede několik klouzaček. Ať už si však vyberete jakýkoliv typ, vždy se můžete spolehnout na vysokou kvalitu zpracování a nezávadné materiály. Domečky od StepTwo odolají i nepřízni počasí, nevyžadují žádnou speciální údržbu a stanou se ozdobou každé zahrady. Prohlédnout si je můžete na www.steptwo.cz.

Publikováno: 08. 07. 2013

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: dětské domečky | dětské zahradní domečky | domečky pro děti | steptwo