Stěhování se nebojte. S profesionály to je brnkačka!

Že je lepší vyhořet, než se stěhovat? Tak to už dávno neplatí, protože doby, kdy jsme si mohli o kvalitních stěhovacích službách nechat jen zdát, jsou naštěstí dávno pryč. Takže ať už vás čeká stěhování menšího bytu, nebo velké firmy, můžete být v klidu. Samozřejmě za předpokladu, že si necháte pomoct od zkušených stěhováků.

Stěhování 2.0 (aneb jak to může probíhat?)

Představte si následující situaci. Je parné léto a vy byste ho nejraději strávili u moře. Ale musíte se stěhovat, což, s ohledem na velké množství věcí, nebude snadné, a už vůbec ne časově nenáročné. Naštěstí na to nemusíte být sami. Stačí se obrátit na Pražské stěhovací služby (PSS) a vrátit se z dovolené rovnou do nového. Nebyli byste první ani poslední, tuto formu spolupráce již někteří lidé využili. Na průběh stěhování však samozřejmě můžete i dohlížet. Alespoň uvidíte, jak synchronizovaně, rychle a hladce probíhá.

Byty, firmy, těžké věci - bez problémů cokoliv

Firma PSS je na trhu přes 10 let (od roku 2003) a má bohaté zkušenosti se stěhováním bytů i firem. Problém nepředstavuje ani stěhování těžkých břemen a věcí nestandardních rozměrů. V praxi to znamená, že nemusíte stresovat ani z přesunu piána, trezoru a velké sochy. Nic z toho stěhováci PSS nerozbijí ani neztrácí. A kdyby se přeci jen něco přihodilo, vykompenzují vám škodu v plné výši – jsou totiž pojištění do výše 5 milionů korun s platností po celé Evropě a zemí bývalého Sovětského svazu.

Non-stop stěhování bez kompromisů

Profesionálové z PSS patří ke špičce ve svém oboru a můžete se na ně obrátit kdykoliv. Stěhují od pondělí do neděle, a to za jednotnou cenu bez příplatku. V případě potřeby vaše věci přestěhují i v noci. Disponují moderním vozovým parkem a mimo jiné také čistými skladovými prostorami, kde lze dočasně uložit věci. Pokud vás levné stěhování zaujalo, přečtěte si další informace na levnestehovani.cz nebo stehovani-pss.cz.

Publikováno: 06. 10. 2017

Kategorie: Bydlení | Lifestyle

Autor: Adam

Tagy: levné stěhování