Tipy na 2 blogy, které by vás mohly zajímat

Hledáte způsob jak zabít nudu, když je venku psí počasí a nikdo z vašich přátel nemá čas? Pokud vás už omrzelo brouzdání po sociálních sítích a spíše než sledování hloupých pořadů v televizi, dáváte přednost četbě, máme pro vás tip na dva blogy, u kterých se nudit rozhodně nebudete.

Zajímavosti, o kterých jste možná doposud netušili

Prvním z nich je magazín www.ezajimavosti.cz a již ze samotného názvu je zřejmé, že se můžete těšit na spoustu zajímavých informací. Na tématicky neuzavřeném blogu se téměř každý den objevují nové články, které se týkají automobilismu, cestování, bydlení, kultury, financí, životního stylu, zdraví a moderních technologií. Dozvíte se jak připravit vynikajícího pstruha na másle, jak ušetřit v Praze za ubytování, ale také proč jsou tak důležité zimní pneumatiky nebo tipy na výhodné nákupy. Blog ezajímavostí rozšíří vaše obzory a rozhodně by neměl chybět ve vaší RSS čtečce. Nepoužíváte ji? Takhle vám totiž lehce uniknou ty nejlepší články!

Lepší bydlení na dosah ruky

Do čtečky či mezi záložky oblíbených webů byste si měli uložit i další blog. Www.stavba-bydleni.eu je na rozdíl od ezajímavostí tématicky uzavřený magazín, který se věnuje bydlení a všemu, co s ním úzce souvisí. A protože se bydlení týká nás všech, věříme, že i zde najdete spoustu doporučení, které vám pomohou zlepšit domácnost. Na blogu se mimo jiné dočtete i to, jak pečovat o trávník, jaké použít okapy a proč jsou tak oblíbené dřevostavby. Provozovatelem blogů je www.univers.cz, známý český výrobce stínící techniky a vratových systémů.

Publikováno: 09. 08. 2013

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: blogy | zajímavé čtení | zajímavé weby | zajímavosti