Udělejte dojem na své okolí - ukažte jim svůj zařivě bílý úsměv!

Skutečnost, že jste na rodičovské dovolené v žádném případě neznamená, že byste o sebe měla přestat pečovat. Naopak zřejmě sama cítíte, že chcete svému partnerovi i nejbližšímu okolí dokázat, že jste ještě atraktivnější než před porodem. Absolvovala jste již návštěvu v kadeřnickém salónu a zapracovala na své postavě, ale stále se vám zdá, že vám k dokonalosti něco chybí? Usmějte se. Pokud se v zrcadle objevil sněhobílý úsměv, zřejmě jen trpíte nedostatkem sebevědomím. V opačném případě jste právě zjistila, v čem tkví onen zmíněný nedostatek.

Přirozeně bílé zuby mají jen vyvolení

Mít tak zářivé zuby jako hollywoodská hvězda, kdo by si nepřál? Máte-li za to, že perfektní chrup je pouze pro vyvolené, máme pro vás příjemné překvapení. Krásné zuby můžete mít i vy. Pokud vám příroda nenadělila přirozeně bílou barvu (a věřte, že byla takto štědrá k málokomu), vydejte se ke svému zubaři a zeptejte se ho na bělení.

Na bělení zubů není nic zvláštního

Bělení zubů patří mezi rutinní stomatologické procedury a nabízí ho prakticky každý zubař. Je-li vám pobyt v zubařském křesle nepříjemný a nemáte-li chuť ani čas na pravidelné dobělování, vyberte si některý z mnoha přípravků a bělte si zuby doma. Nesnažte se však za každou cenu ušetřit a zkontrolujte si složení vybraného produktu. Přípravky s obsahem agresivních látek (TEA, peroxid vodíku) vašemu chrupu z dlouhodobějšího hlediska uškodí.

Přípravky, které vašemu chrupu neublíží

Pokud se v nabídce přípravku pro domácí bělení zubů ztrácíte, jděte na jistotu a vsaďte na renomovanou značku BeconfiDent. Na vývoji známé produktové řady spolupracovali přední američtí a švédští vědci a stomatologové a přestože je populární především v USA, upevňuje si svou pozici i na evropském trhu. 60 000 spokojených zákazníků a celá řada prestižních ocenění je nespornou garancí kvality. O přípravcích BeconfiDent si můžete přečíst i v nezávislém švédském lifestyle magazínu VeckoRevyn, který jim udělil plný počet bodů. Produktová řada BeconfiDent čítá šetrnou sadu Teeth Whitening Starter Kit, která vám vybělí zuby za několik desítek minut, ale také přírodní přípravek Dual Foam vhodný pro dlouhodobější bělení. A zkrátka nepřijdou ani pacienti trpící skřípáním zubů (tzv. bruxismem) - pro ty je připravena speciální zubní dlaha Dental Guard. Američané si ji nemohou vynachválit. Další informace o zmíněných produktech najdete na webu www.beconfident.cz, kde si můžete kvalitní přípravky na bělení zubů zakoupit z pohodlí domova.

Publikováno: 14. 01. 2014

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: beconfidental | bělení zubů | domácí bělení zubů | jak bělit zuby doma