Jak hubnout rychle a přesto zdravě?

Trápí vás nadváha? Jasně, koho v dnešní době netrápí? Jenomže málokdo ví, jak se přebytečných kilogramů co možná nejrychleji a zároveň zdravě zbavit. Pro některé je hubnutí nekonečný proces, který musí podstupovat stále dokola. Po drastické dietě následuje jojo efekt a pak znova. Ale co kdyby vám někdo řekl, že zhubnout můžete i mnohem příjemnějším způsobem?

Nadváha není pěkná a už vůbec ne zdravá

Není jediný důvod, nosit s sebou přebytečný tuk. A nejde jen o to, že „pneumatika“ kolem pasu není zrovna estetická. Myslete hlavně na své zdraví. Nadváha je příčinou mnoha zdravotních problémů, které se nemusí projevit ihned. Vraťme se však k tomu, co vás zajímá. Jak na zdravé hubnutí?

Změňte svůj životní styl!

Klíčem k perfektní postavě rozhodně nejsou extrémní diety. Úspěch spočívá v celkové změně životního stylu. Hlavním pilířem je vyvážená a lehká strava, která je chutná a zároveň vám poskytne všechny potřebné živiny. Samozřejmostí by měl být také dostatek pohybu. Nemusíte však trávit dlouhé hodiny v posilovně a cedit „krev a pot“. Přesto byste do svého každodenního programu měla zařadit alespoň procházky. A když si čas od času zacvičíte, určitě tím nic nepokazíte – právě naopak.

Zařaďte do jídelníčku zdravé a chutné potraviny

Co se týče zmíněného jídelníčku, zařaďte do něj potraviny, které jsou dobře stravitelné, mají dobrou chuť a výhodné složení. Vynikající jsou například jáhly, ze kterých lze připravit nespočet chutných a zdravých pokrmů (např. polévku, kaši, karbenátky). Jáhly a hubnutí jdou k sobě! Váš jídelníček by měl být pestrý a jáhly jsou teprve začátek. Chcete-li se dozvědět o dalších potravinách, které vám mohou pomoct s hubnutím, zamiřte na portál fajnhubnuti.cz. Dozvíte se také zajímavé tipy (např. jak zhubnout 5 kg za 5 dní) a taky důvody, proč se vyplatí konzultace s dietetickým poradcem. Svou vysněnou postavu máte na dosah, stačí jen vykročit správným směrem!

Publikováno: 21. 10. 2014

Kategorie: Hubnutí

Autor: Adam

Tagy: jáhly a hubnutí | jak zhubnout 5 kg za 5 dní | zdravé hubnutí