Dámské letní overaly 2014 - odlište se a vydejte se na pláž či do města stylově!

Léto je na spadnutí a venkovní teploty nasvědčují tomu, že bude letos opravdu horké. A pokud se chcete i během teplých měsíců cítit dobře a zároveň skvěle vypadat, měla byste se již nyní soustředit na svůj šatník. Neměly by v něm chybět dlouhé i kratší letní šaty a zároveň něco originálního. Chcete-li být trendy a vystoupit z řady, vsaďte na dámské letní overaly. Troufnete si na ně?

Overaly nejsou pro šedé myšky

Léto se nese v duchu shazování všeho nadbytečného. Letní šaty jsou ideálním společníkem do města a na pláž, ale ruku na srdce – nosí je každá druhá a pokud se chcete blýsknout, měla byste čas od času vyrazit v něčem méně tradičním., třeba právě overalu. Letní overaly na první pohled výrazně připomínají šaty, ale ve skutečnosti jde o nevšední kombinaci letního topu a krátkých či delších kalhot. Návrháři si letní overaly velmi oblíbili a věnují jim spoustu pozornosti. Na trh se tak dostávají opravdu povedené kousky, na které nedáte dopustit v práci, na pláži či v nákupním centru. Overal je vzdušný, pohodlný a zároveň vkusný a stylový. Ať už se v něm objevíte kdekoliv, stoprocentně sklidíte pochvalu. Důmyslný střih sluší téměř všem typům postavy a ženy s příliš útlým pasem ocení jeho nenucené zdůraznění. Dámský overal

Vyberte si overal, který vám perfektně padne

Pokud se za svou postavu nestydíte a chcete ukázat své vypracované nohy, vsaďte na overaly s kraťásky. Připomínají krátké letní šaty a vy v nich budete k nakousnutí... Oblečte si pod něj plavky a vydejte se na nejbližší koupaliště či plovárnu, stylovější plážové oblečení totiž nenajdete. Oproti tomu dámské overaly s dlouhými kalhotami nohy opticky prodlouží a zdůrazní pas. Je proto vhodné je doplnit zajímavým páskem, který celkový dojem z nového outfitu umocní. Svůj nový overal si můžete vybrat třeba na www.piperi.cz. Zavedený e-shop (funguje od roku 2009) s originální módou momentálně nabízí nové kolekce, kterým neodoláte. Výběr je opravdu pestrý a doba dodání velmi rychlá. A nezapomeňte se podívat ani na ostatní letní hadříky – tuniky, topy či minišaty!