Peníze lze za výhodných podmínek získat i mimo bankovní sektor

Nesplňujete přísné podmínky banky, která vám odmítla poskytnout úvěr a zavřela před vámi dveře? Pokud se bez finanční injekce přeci jen neobejdete, zkuste své štěstí v nebankovním sektoru. Nebankovní půjčky jsou zpravidla dostupnější a dosáhnou na ně i klienti, kteří u banky z nějakého důvodu neuspěli. V každém případě však vsaďte na nebankovní společnost, která na trhu působí dostatečně dlouho a těší se dobrému renomé. Jako modelový příklad takového subjektu jsme si vybrali společnost ACEDMA Credit, na které vám demonstrujeme možnost kvalitních nebankovních půjček.

O charakteru věřitele vypovídají i detaily

ACEMA Credit je na trhu 12 let a půjčila bezpočtu klientů. Na svých webových stránkách má uveden telefonní kontakt (modra linka začínající 844) a kompletní smluvní podmínky, které si můžete stáhnout a prostudovat. I to jsou důležité faktory, na které byste při výběru nebankovní půjčky neměli zapomínat. ACEMA Credit je splňuje. Pojďme se však podívat na produkt samotný.

Záznam v registru není překážkou

Splnit všechny podmínky, které si stanoví bankovní věřitel, není jednoduché. I přesto že jsou vaše příjmy dostatečně vysoké, vás může zabrzdit škraloup v registru dlužníků. Nebankovky včetně ACEMY preferují individuální přístup a nabízí půjčky bez registru, o které mohou zažádat i „provinilci“.

Jde to i bez potvrzení příjmů

Další bariérou může být nemožnost příjmy dokázat. Podnikáte-li prvním rokem, pak nemáte k dispozici loňské daňové přiznání a přesto, že vyděláváte dostatečně vysoké částky, vám banka nepůjčí. ACEMA Credit myslí i na tuto sortu zákazníků a má pro ně připraveny půjčky bez doložení příjmů. Výše úvěrového rámce se pohybuje od 100 tis. do 5 mil. Kč s variabilní dobou splatnosti až na 20 let. Peníze přitom můžete využít na cokoliv. Jde o neúčelový úvěr, u kterého nebudete muset zpětně ukazovat faktury za zboží a služby, které jste vypůjčenými penězi financovali. Jedinou podmínkou je ručení nemovitosti (jde o tzv. půjčky se zástavou nemovitosti), což je v případě úvěrů s vyšším úvěrovým rámcem standardní postup. Zástava nemovitosti je jednou z podmínek i u běžných bankovních hypoték. U nebankovních společností typu ACEMA Credit se můžete spolehnout na vstřícné jednání a profesionální služby, jejichž kvality garantuje i titul nejtransparentnější půjčky v nezávislém průzkumu nebankovních půjček, které provedlo občanské sdružení UMBRELLA. O půjčku lze zažádat online na www.acema.cz, telefonicky a samozřejmě i osobě. Kompletní informace najdete na zmíněném webu. Na důvěryhodnější půjčku bez registru on-line jen tak nenarazíte.

Publikováno: 14. 10. 2013

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: acema credit | acema credit názory | acema credit recenze | acema credit zkušenosti