Vášeň v posteli i po letech? Nebojte se experimentovat!

Máte pocit, že je sex přeceňovaný a neměl by ve vztahu hrát tak důležitou roli, jak se mu v současné době připisuje? Možná je to tím, že to ve vaší ložnici již delší dobu neklape tak, jako tomu bylo na počátku vztahu. Ve skrytu duše tušíte, že milování důležité je, a to nejen pro muže, ale i pro vás. Naštěstí se nabízí nespočet způsobů, jak do milostného života vrátit jiskru – začněte sexperimentovat a váš partner na vás začne pohlížet jako na bohyni!

Zkuste TO na netradičním místě

Zapomeňte na chvíli na komfort své postele a užijte si nespoutané milování na netradičním místě. Skutečně jste nikdy neuvažovala nad tím, že se se svým mužem pomilujete někde v přírodě? Venku vás přece může někdo vidět či slyšel – jen tato skutečnost by vás mohla pořádně rozpálit. Anebo si s ním užijte trochu mazlení v kabince v obchodním domu. Někomu samozřejmě postačí, když postel vymění za podlahu v kuchyni. Videotip: Někomu se líbí hrátky s pouty! https://www.youtube.com/watch?v=rMUJUEYmq80

Existují více než dvě polohy

Misionářská poloha, kterou čas od času obměníte za jinou klasickou pozici, zavání pořádnou nudou. Při sexu samozřejmě není nutné provádět akrobatické kousky, ale rozhodně byste měla vyzkoušet i něco nového. Ukažte partnerovi, že nejste žádné dřevo a naučte ho něco s kámasútry!

Zásobte se erotickými hračkami

Nudu v posteli spolehlivě zaženou vhodně zvolené hračky pro dospělé. Co konkrétně máme na mysli? Naprostým základem jsou vibrátory a dilda. Přijdou vám vhod i ve chvíli, kdy partner nebude po ruce. Jemu se naopak může hodit vibrační vajíčko či „flashlight“, což je umělá vagína rafinovaně ukrytá ve svítilně. Možností je víc než dost a nejlepší bude, když se v sexshopu poohlédnete společně se svým miláčkem. Garantujeme vám, že už jen to, jak vám bude radit při hledání toho nejlepšího robertka, ho maximálně vzruší. Pravděpodobně si užijete skvělé milování ještě před tím, než vám hračky dorazí poštou domů.

Publikováno: 14. 06. 2018

Kategorie: Lifestyle | Ostatní

Autor: Adam