Naučte se používat erotické hračky. Oživí váš milostný život!

V případě, že vás děsí představa, že jednoho dne otevřete partnerovu skříň a v ní naleznete vakuovou pumpu či jiné erotické hračky, měli byste si přečíst tento článek. Dozvíte se, jak začít používat sexuální hračky v páru! Sex je součástí života a zpříjemnit si ho milou a malou změnou se zkrátka a dobře vyplatí.

Zahoďte obavy

Sexuální hračky a vztahy nejsou dva protiklady. Ve skutečnosti mnozí lidé tvrdí, že hračky významně zlepšily jejich vztah a intimní život. Proto by možná neuškodilo ani vám, kdybyste čas od času navštívili dobrý sexshop - a pro začátek s pořídili třeba realistické dildo či jinou relativně konvenční pomůcku. Že netušíte, jak s novými poznatky pracovat? Shromáždili jsme ty nejlepší tipy, jak začít prožívat sex s partnerem a pomocí hraček jinak a lépe.

Komunikace

Pokud jde o sexuální hračky a jiné zajímavé preference, je nejlepší být otevřený a upřímný. Začněte nevtíravým rozhovorem mimo ložnici. Můžete říct, že jste nedávno v prodeji v obchodě viděla třešňový lubrikant a zdálo se vám to vtipné. Podle reakce partnera snadno pochopíte, jestli mu můžete říct, že byste ho někdy mohli spolu s novým vibrátorem vyzkoušet. Rozhovor v téměř hrubozrnném tónu nezpůsobí napětí a způsobí, že partner bude přemýšlet o vaší myšlence také.

Jak je používat?

Poprvé je lepší vzít si něco malého a vybrat to společně. Bude to zábavné, uvidíte. Pokud byste se báli nákupu v kamenné prodejně, nevadí - zmiňovaný internetový obchod je jednodušší volba a v diskrétním obalu doručí vaši novou hračku až k vám domů. Když spolu začnete používáte například vibrátor (spoustu zábavy poskytují například tyto elektrostimulační vibrátory), zkuste to se smyslnou masáží. Je ideální ke zmírnění napětí a možná jakéhosi nstudu. Během sexu můžete použít také vibrační kroužek pro penis. S ním bude erekce trvat déle a vibrující část kroužku bude pěkně stimulovat klitoris i varlata. Pokud si tedy něco podobného dovedete ve své ložnici představit i vy, jděte do toho. Na změnu zažitých zvyklostí, jež vás tak trochu nudí, není nikdy pozdě!

Publikováno: 25. 04. 2022

Kategorie: Lifestyle | Ostatní

Autor: Adam