Co je mezoterapie? Efektivní metoda omlazení obličeje!

Mezoterapie je moderní technologie omlazení, která je podložena dlouhodobými studiemi a poznatky, jež se prováděly v Evropě a USA. Jehličková mezoterapie je stále populárnější proces, jímž lze docílit omlazení pokožky. Dochází k lepší cirkulaci krve a lymfy, díky čemuž se pokožka regeneruje. Jak se mezoterapie provádí? A co se k této metodě omlazení používá? Princip invazivní mezoterapie je založen na produkci kolagenu a nových buněk, jejichž přítomností se vypne kůže. Můžete se touto cestou zbavit středně hlubokých vrásek. Před letní sezónou to určitě rádi čtete. Jehličková mezoterapie je založena na aplikaci speciálních sér, které se na pokožku aplikují před, v průběhu i po rozpíchání dermálním perem (do něj se vkládá jednorázová kazetka s 12 jehlami). Některé sérum efektivně vyplní vrásky, jiné zajistí jednotnou barvu pleti, další superhydrataci apod. Zkušená kosmetička vám doporučí optimální řešení. Zákrok je vhodný pro osoby starší 18 let, které trápí vrásky, povadlé rysy obličeje, nízká hydratace a výživa pleti, pigmentové skvrny či akné.

Jaký je postup mezoterapie?

Mikroneedling, jak se také mezoterapii jinak říká, trvá podle velikosti ošetřované plochy. Celý proces ošetření trvá cca 60 minut a skládá se z přípravy, jehliček a masky. Mezoterapii předchází očištění a dezinfekce ošetřovaného místa. K tomu se opět používají speciální roztoky. Samotné ošetření mikroneedlingem trvá cca 10 minut. Výsledek je viditelný ihned, dále pak za cca 14 dní, kdy dojde ke zpevnění a zjemnění pokožky. Celkem trvá regenerace a obnova zhruba měsíc a při opakované stimulaci (cca 5 - 6 x) vydrží po dobu 6 až 12 měsíců.

Kdo mezoterapii provádí?

Jestliže vás mezoterapie zaujala a chcete docílit omlazení obličeje, můžete se obrátit na paní Janu Hartmannovou. Poskytuje masáže a kosmetické služby v Českých Budějovicích a v Třeboni. Další informace najdete na www.maserka-trebon.cz.

Publikováno: 31. 03. 2015

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: co je mezoterapie | mezoterapie české budějovice