Na co si dát pozor při sjednání povinného ručení online a havarijního pojištění

Nacházíte se v situaci, kdy je zapotřebí sjednat povinné ručení a zároveň přemýšlíte o havarijním pojištění? Jak si vlastně správně vybrat a kde sehnat to nejvýhodnější pro váš vůz? Na všechny a mnohé další otázky vám odpovíme v následujícím článku, který se touto problematikou zabývá.

Ujasněte si své priority

Ze všeho nejdříve je důležité si ujasnit, o co přesně máte zájem. Velký počet řidičů si pojmy havarijní pojištění a povinné ručení zaměňuje a to následně vede k nemalým nepříjemnostem. Sjednat si můžete jak havarijní tak povinné ručení online. U první položky však záleží pouze na vašem rozhodnutí. Ve své podstatě jde o doplňující produkt, který není nezanedbatelný.

Bez povinného ručení to nelze

Nezáleží na tom, jestli máte nejlevnější povinné ručení nebo jste využili dražší verze obohacené o doplňkové služby. Bez povinného ručení nesmí žádné zařazené vozidlo z Centrálního registru vozů vyjet na silnici. Při dopravním přestupku nebo nehodě přicházejí nemalé sankce. Nejen že budete muset zaplatit veškeré způsobené škody, ale zpětně doplatit za každý den 20 až 300Kč do garančního fondu.

Srovnání povinného ručení

Srovnání povinného ručení je online a díky tomuto faktu i značně oblíbené. Funguje to následovně. Stačí využít této moderní aplikace a zadat jen několik málo údajů. Ihned na to se dozvíte o těch nejlepších nabídkách všech předních pojišťoven. Sjednání povinného ručení je tak opravdu jednoduché a lehké pro každého. Pokud chcete ušetřit ještě další peníze, staňte se spolehlivým řidičem bez nehod a získáte bonitu váženého klienta s nabídkou slev na další období a přidružené produkty.

Publikováno: 26. 09. 2013

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: havarijní pojištění | povinné ručení