Březina u Křtin - výjimečná lokalita na pokraji Moravského krasu

Pohráváte si s myšlenkou na vlastní bydlení, ale máte obavy, zda ho vybraná stavební firma realizuje podle vašich představ a přání? Nechcete-li riskovat jakékoliv komplikace, obraťte se na někoho, kdo se v oboru pohybuje dostatečně dlouho. Rádi bychom vám představili českou stavební firmu ŠMAK s.r.o., která v posledních dvaceti letech realizovala nespočet občanských i bytových staveb, stejně jako staveb průmyslového a inženýrského charakteru. O historii firmy se ostatně můžete dočíst na jejím webu. My vám prozradíme výhody nového developerského projektů s poetickým názvem Na Kopečku.

Projekt Na kopečku se nachází v obci Březina u Křtin a čítá 16 nových zděných rodinných domů. RD Březina vznikaly od roku 2008 a jejich výstavba se rychle blíží do finále. Momentálně jsou hotovy veškeré venkovní úpravy, fasády i příjezdové komunikace. Jde o 7 energeticky úsporných třípodlažních domů, 4 dvojdomky a jeden samostatně stojící dům. Domy Březina jsou k mání za cenu od 21 800 Kč do 24 937 Kč za m2 a nastěhování je možné do čtyř měsíců od podpisu smlouvy. Interiér bydlení je variabilní a můžete si ho nechat upravit na přání – obklady, podlahy, dveře zvolíte s ohledem na svůj vkus a rozpočet. Všichni obyvatelé pak budou mít k dispozici vlastní zahrádku a to nejen za domem, ale také předzahrádku. Pro automobily jsou přichystány přízemní garáže.

K výstavbě domů byly využity kvalitní materiály a realizace proběhla za použití moderních a osvědčených postupů. Zdiva jsou z cihel, krovy ze dřeva a střešní krytina z pálených tašek. Bydlení je dispozičně řešeno ve variantách od 4+kk do 5+kk a díky mírné svažitosti pozemků je příjemně prosluněno.

Rodinné domy Březina mají oproti jiným developerským projektům ještě další výhodu. Nachází se v bezprostřední blízkosti lesů a přírody, ale přesto jsou velmi blízko od Brna (cca 11 km). Obec Březina je velmi dobře občansky vybavená a obyvatelé mají k dispozici školu, školku, obchod a spoustu příležitostí k relaxačnímu i sportovnímu vyžití. Projekt rodinné domy Březina – Na Kopečku navíc nedostal své přízvisko náhodou. Domky jsou situovány nad současnou výstavbou a obyvatelům tak nic nebrání v dokonalém výhledu na okolní scenérie. Více se dozvíte na www.smak.cz/development-brezina.html.

Publikováno: 23. 08. 2013

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: bydlení Březina | RD Březina na Kopečku | rodinné domy Březina