Nezařazené

Spodní prádlo Calvin Klein: Proč ho musíte mít i vy?

Ne nadarmo se říká, že šaty dělají člověka. Většina žen si je lidového moudra vědoma a věnuje svému outfitu adekvátní pozornost. O to zajímavější jsou výsledky průzkum, podle kterých mnohem méně žen klade vysoké nároky na spodní prádlo. Pokud jste se doposud hřešila nad tím, že to co je vespod, není vidět, měla byste svůj přístup přehodnotit. A to nejen kvůli partnerovi, který kvalitní spodní prádlo dozajista ocení. Pádným argumentem je také vaše pohodlí! Jednou za čas se vyplatí investovat do pořádného prádýlka a my vám prozradíme, proč by to měly být modely s legendárním logem CK.

Kdo nezná Calvina Kleina, jakoby nebyl

Calvin Klein je legendou módního průmyslu, což potvrzuje skutečnost, že jeho jméno znají i lidé módními trendy nepolíbení. Americký návrhář způsobil revoluci ve světě oblékání a v minulosti několikrát šokoval veřejnost provokativními modely s inovativním konceptem.

Pro módní dům od Calvina Kleina pracují věhlasní návrháři a kolekce propagují známé osobnosti. Mezi nejznámější tváře pařil David Beckham, Kate Moss a Natalia Vodianova. Za zmínku stojí také skandál na sklonku 80. let minulého století, kdy se mladičká Brooke Shields na plakátech objevila jen v džínách CK.

3 důvody, proč je spodní prádlo CK top

Calvin Klein spodní prádlo posunul na další úroveň. Nejlepší materiály, minimalistický design a špičkový komfort – to jsou tři zásadní důvody, proč by kalhotky, tanga nebo jiná z variant dámského spodního prádla neměla chybět ani ve vašem šatníku. To samé platí i o podprsenkách, které zvýrazní vaše přednosti a zakryjí případné nedostatky.

O značce CK bychom mohli napsat ještě mnoho, ale proč ztrácet čas? Prohlédněte si katalog spodního prádla na www.pradlospodni.eu a vyberte si ten nejlepší kousek za skvělou cenu. A pozor, nepřehlédněte ani pánské trenýrky a boxerky Calvin Clein – ideální dárek pro vašeho partnera.

Napište komentář