Cestování Lifestyle

Kam vzít děti, když se nudí? Zamiřte do Šiklandu!

Také marně přemýšlíte nad tím, jak dětem obohatit volno? Pokud jste všechny atrakce ve vašem blízkém okolí navštívili již několikrát a ráda byste vzala rodinu někam, kde si užije spoustu zábavy, máme pro vás perfektní tip. Víkendová dovolená s dětmi v České republice v areálu Šikland předčí vaše očekávání. Nikde jinde nenajdete tolik stylových atrakcí pohromadě. Aby ne, když jde o největší přírodní areál v republice.

Dovolená na Vysočině uspokojí všechny členy rodiny. Areál se skládá ze tří hlavních částí – Šiklova mlýna s westernovým městečkem, strašidelného zámku Draxmoor a offroadového areálu. Suma sumárum jde o 29 úžasných aktivit. K tomu přičtěte 10 restaurací, které servírují chutné menu, a různé druhy ubytování. Budete-li chtít v Šiklandu setrvat několik dní, můžete si vybrat mezi hotelovým rezortem, kemp hotelem, chatkou, mobilním domkem, teepee, klasickým stanem a srubem.

Kovbojové, kolty, koně a salony

Dovolená s dětmi v ČR může vypadat všelijak, ale pouze v areálu Šikland pocítíte atmosféru westernových snímků. Stylové městečko vás dokonale pohltí a užijete si množství aktivit včetně lukostřelby a zrcadlového labyrintu. Děti si mohou zaskákat na skákacím hradě, společně se svezete vláčkem, a budete-li chtít, navštívíte zoopark a aquapark. To vše v krásných kostýmech, které si lze zapůjčit v místní půjčovně.

Trocha strašení v Draxmooru

Děti se rády bojí! Ve strašidelném zámku Draxmoor v budově historické sýpky ze 17. století však zažijí nejen vzrušení, ale především legraci. Tři rozsáhlá patra, 15 zdařilých expozic, strašidelný výtah a 3D kino – to je zkrácený výčet toho, co na děti v Draxmooru čeká. Na nádvoří jsou pohádkové domky na kuřích nožkách a sošky pohádkových postaviček.

Tak co vy na to? Dovolená v ČR může mít úplně jiný rozměr, než jak jste byla doposud zvyklá. Stačí si vybrat zajímavé místo, jako je Šikland, a vyrazit!

Napište komentář

„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich