Sledujte reklamní letáky online a vychytejte ty nejlepší akce!

Rodičovská dovolená je řehole a s dovolenou nemá nic společného. Když už dítě konečně ulehne k několikahodinovému spánku, pustíte se do plánování rozpočtu na další dny. Pokud momentálně obracíte každou korunu (čemuž se, vzhledem k výši rodičovského příspěvku, vůbec nedivíme...), pravděpodobně trávíte spoustu času listováním akčních letáků. A proč ne, díky slevám ušetříte spoustu peněz a dopřejete si věci, o kterých byste jinak ani nepřemýšlela. Jenomže co když vám leták z vašeho oblíbeného obchodu opět nepřišel? Máme pro vás elegantní řešení – naučíme vás hledat slevy mnohem rychleji!

Konec přeplněných schránek

Akční letáky jsou přežitek, který v dnešní době nemá ve schránkách co dělat. Proč? Protože je všechny najdete na portálu AkceDNES.cz! A nezáleží na tom, jestli hledáte Billa, Kaufland, Interspar, DM nebo třeba Lidl leták – tady je máte na jednom místě a navíc denně aktualizované. Ale tím výhody sledování slev online teprve začínají! V databázi portálu AkceDNES.cz je více než 25 000 produktů, které jsou seřazeny podle kategorií, místa nákupu a dalších kritérií. Hledání slevy je proto mnohem jednodušší než kdy dříve a nebudete muset ztrácet čas listováním ve změti nepřehledných letáků. Slevy lze filtrovat i podle toho, kdy končí nebo jejich výše. Nechybí ani slevy na zájezdy a ubytování, sportovní vybavení a spoustu dalších věcí, na kterých můžete ušetřit.

Nenechte si ujít praktické tipy na blogu

A budete-li chtít ušetřit ještě víc, věnujte pár minut nejnovějším článkům na blogu. Právě zde se totiž najdete tipy, díky kterým se vám bude nakupovat ještě lépe. Blog cílí na konkrétní nabídky a dozvíte se třeba to, co nabízí nejnovější Kaufland leták a co byste v něm neměla přehlédnout. Nechcete-li, aby vám dlouho očekávaná sleva unikla, využijte funkci „hlídač zboží“, která vás na akci upozorní e-mailem v době, kdy vstoupí v platnost. A to obyčejný tištěný leták opravdu neumí :-)