Zlaté náramky: Osobité šperky, které ženy zbytečně podceňují

Rozhodla jste se, že si uděláte radost krásným šperkem? Proč ne, ostatně jak je to už dlouho, kdy jste naposledy doplnila šperkovnici o stylový kousek? Otázkou je, co přesně vám chybí. Náušnic máte víc než dost, a to samé platí i o řetízcích, náhrdelnících a prstenech. Ale co náramek? Nosíte jej? Pokud jste kouzlo těchto doplňků doposud opomíjela, napravte to! Vaše zápěstí si zaslouží vkusný šperk, který vám bude každý závidět. A my vám prozradíme, kde seženete ty nejkrásnější!

Jak vybrat náramek?

Ještě předtím, než se pustíte do samotného nákupu, popřemýšlejte nad tím, co přesně hledáte a jakou by měl mít váš nový náramek velikost. Délka se obvykle pohybuje od 18 do 19,5 cm, ale pokud si nejste jistá, zaskočte do nejbližšího klenotnictví a pár šperků vyzkoušejte. Při nákupu přes internet se vám bude přesná velikost hodit – předejdete tak nutnosti výměny. zlaty-naramek-pro-zeny

Krásné šperky ze zlata i jiných materiálů

Zavítali jsme do známého internetového klenotnictví www.sperky-nm.cz a porozhlédli se, jaké šperky jsou aktuálně k mání. Prodejce nabízí náramky ze zlata, stříbra, chirurgické oceli a kůže. Výběr je tedy otázkou vkusu a samozřejmě i rozpočtu. V e-shopu seženete krásné, a přesto cenově dostupné kousky, ale také luxusní dámské náramky s drahokamy. Pokud vám to finanční situace dovolí, můžete si dopřát třeba zlatý náramek ze safíry a diamanty. Krok vedle ale neuděláte ani v případě mnohonásobně levnějších šperků. naramek Klasiku představují zlaté náramky ze žlutého a bílého kovu. Jsou k mání v širokém spektru provedení a některé jsou doplněny o zajímavé ozdoby v podobě destiček, „andělských křídel“, křížků a dalších prvků. Neméně atraktivní jsou také ručně vyráběné náramky Qudo a Rohm z nejjemnější italské kůže. Zkrátka a dobře, udělejte si pohodlí a vyberte si šperk, který umocní váš outfit a budete ho ráda nosit. Ať už vaše volba padne na zlato nebo jiný materiál, kvalita zpracování vás příjemně překvapí.

Proč si vybrat náramek u Šperky NM?

Šperky NM není jeden z mnoha internetových přeprodejců. Firma je na trhu přes 20 let a má kamenné pobočky v Českých Budějovicích a Kaplici. Výrobky pohází ze zemí EU a splňují vysoké standardy stanovené zákonem. Zároveň se můžete spolehnout na odborné poradenství a špičkový servis, který zahrnuje opravy i výrobu šperků z doneseného materiálu.

Publikováno: 21. 02. 2015

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: dámské zlaté náramky | náramky ze zlata