Zbavte se parazitů, kteří vám decimují organismus. Aneb podzimní detoxikace tak trochu jinak...

Podzim klepe na dveře a s ním i období, které si spousta lidí spojuje s nezbytnou detoxikací lidského organismu. Chceme-li chladné podzimní měsíce a následující zimu přestát bez nepříjemných zdravotních komplikací, neměli bychom detoxikační kůru podceňovat. Ale jestlipak víte, že proces odstranění toxických látek nespočívá jen v odstranění nahromaděných škodlivých látek? Neméně závažnou hrozbu totiž představují i paraziti, na které narážíme doslova na každém rohu. Ještě jste je neviděli a nepřipouštíte si, že mají spadeno právě na vás? Kdo ví, třeba už nějakého toho „červíka“ v těle máte a nevíte o tom.

Jak poznáte, že máte v těle parazity?

Paraziti mohou být původci zdravotních potíží, které jinak vnímáme jako příznaky běžných nemocí. Bezdůvodná únava, bolesti břicha, křeče, bolesti svalů a kloubů, alergie... výčet komplikací, které cizopasníci způsobují, je výrazně delší. Zaměřme se však na cílové skupiny, které jsou nejvíce ohroženy. Máte doma čtyřnohého kamaráda? A co malé dítě, se kterým trávíte spoustu času venku?

Nejohroženější skupinou jsou pejskaři a děti

Psi a kočky jsou častými přenašeči parazitů, a proto je důležité je pravidelně odčervovat. Ani to však nezaručí, že si červíci nevyberou za hostitele právě vás. A co se týče malých dětí, ty jsou ohroženy více než kdokoliv jiný. Neustále si strkají do úst nemyté prstíky či si hrají na pískovišti, kde se mohou pohybovat zvířata – přenašeči. Existuje však vůbec způsob, jak se parazitů zbavit a dostat se do perfektní kondice?

Detoxikujte Wurm-Exem!

Potěšující zprávou je, že se můžete nadobro zbavit parazitů detoxikační kůrou pomocí volně dostupného doplňku stravy Wurm-Ex. Přípravek na bázi huminových kyselin spolehlivě ničí externí agenty v lidském organismu, přispívá k lepšímu fungování střevního traktu, udržení normálního stavu sliznic, snižuje míru únavy a vyčerpání. wurm-ex-na-odcerveni Wurm-Ex není vhodný jen pro majitele domácích mazlíčků a rodiče. Paraziti se mohou do těla dostat i konzumací nemytého ovoce. Opravdu chcete riskovat, že se podepíší na vašem zdraví,když je detoxikace tak snadná? Další informace a možnost objednávky najdete na www.wurm-ex.cz.

Publikováno: 22. 09. 2015

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: detoxikace organismu | odčervení organismu