SIKO není jen synonymem pro koupelny. Nyní nabízí i perfektní kuchyně!

Pokud vaše koupelna prošla rekonstrukcí, určitě jste při hledání vhodného dodavatele narazili na notoricky známou společnost SIKO. Dost možná jste sanitární zařízení a další příslušenství nakupovali právě u ní. A proč se o ní zmiňujeme? Máte-li v plánu rekonstrukci kuchyně, potěší vás rozšíření sortimentu o kuchyňské linky a další nezbytné příslušenství, bez kterého se v kuchyni rozhodně neobejdete.

V kuchyni trávíme stále více času, rekonstrukci proto nesmíme podcenit

Kuchyně má stále větší význam a přebírá funkci místnosti, ve které trávíme volné chvilky s rodinou a přáteli. Měla by být nejen praktická, ale i útulná, což SIKO kuchyně dokonale splňují. V nabídce nechybí sektorové ani plánované kuchyně v nejrůznějších provedeních, které se hodí do všech typů interiérů. Zaměřili jsme se na ty levnější - sektorové (modulové), které se hodí především do menších kuchyní v panelových domech

Klasika i extravagance

Fakt, že jsou sektorové kuchyně levnější než plánované sestavy, v žádném případě neznamená, že představují jakýsi kompromis. V žádném případě. SIKO nabízí klasické, nadčasové, ale i moderně vyhlížející sestavy, které uspokojí i nejnáročnější hospodyňku. A nechybí ani mírně extravagantní varianty. Kuchyň s označením LOLA se vyznačuje hladkým provedením s lesklou fólií a zajímavou barevnou kombinací, která upoutá na první pohled. Neméně trendy je i varianta RITA s mírně zaoblenými hranami v moderních odstínech. Její jednoduchý koncept čiší moderností a zaručuje dokonalé prožitky během přípravy jídla. Pokud vám naše malá ochutnávka nestačila, prohlédněte si kompletní katalog. Kuchyně SIKO vás překvapí cenou i provedením a promění váš domov k nepoznání. Více na siko-koupelny.cz. Společnost SIKO klade důraz na individuální přístup ke každému klientovi. Vyžadujete-li řešení na míru i vy, doporučujeme vám zažádat o osobní schůzku s odborným prodejcem. Můžete tak učinit přes webové stránky.  

Publikováno: 14. 06. 2013

Kategorie: Bydlení | Lifestyle

Autor: Adam

Tagy: nabídka SIKO | plánované kuchyně SIKO | sektorové kuchyně siko | SIKO kuchyně