Potřebujete stěhovat stroje? Obraťte se na profesionály!

Objemné stroje jen tak nepřestěhujete, pokud na to nemáte vybavení. A jestli nejste profesionální firmou, jež se stěhováním strojů zabývá, pak logicky takovými prostředky ani nedisponujete. Ale nevadí, víme, kde si objednat ty nejlepší sužby.

Spolehlivý přesun strojního zařízení

Pokud potřebujete zajistit přesun strojního zařízení například do jiné pobočky vaší firmy, měníte zázemí vaší společnosti, nebo dokonce expandujete do zahraničí, může vám pomoci česká firma při manipulaci s objemnými stroji. Ano, takto se dají transportovat i celé továrny. Vy přitom budete v kontaktu s českými pracovníky, takže zde nebude žádná jazyková bariéra, žádné šumy ve smluvních podmínkách. To je skvělé, že? Nemusíte se nijak stresovat, že by něco nevyšlo, zpozdilo by se nebo dokonce poškodilo. Jednou ze spolehlivých firem s bohatými zkušenostmi v této sféře je společnost AIS EURELO, která poskytuje logistická řešení, pokud jde o přemístění nebo instalaci kapitálových strojů a zařízení v národním i mezinárodním měřítku. Tým společnosti vám zajistí přesun strojního zařízení po celém světě, servis zahrnuje odstraňování strojů, instalaci a přemístění, strojírenství a elektrotechniku, technické a komplexní zvedání a správu CDM a další sblížené služby.

Jak na přestěhování strojů?

Jestli se pustíte do přestěhování strojů, samozřejmě záleží na tom, abyste si vybrali nejen schopnou společnost, ale i firmu, která má kontakty, umí se pohybovat i na zahraniční scéně. AIS EURELO je vám zárukou, protože je vedoucí silou v oblasti mezinárodního stěhování s více než 40 lety zkušeností ve sféře průmyslového stěhování a přepravy strojů. Pro vaši představu, firma má zkušenosti v široké škále průmyslu, od výrobních až po farmaceutické společnosti. Díky jejich schopnostem máte jistotu, že přemístění proběhne bez problémů.

Publikováno: 23. 03. 2023

Kategorie: Lifestyle | Finance

Autor: Adam