Uspokojte svou touhu po dokonalé koupelně

Toužíte po luxusní koupelně, která se vymyká zažitým standardům? Koupelně, do které se budete vždy těšit a stejně tak i vaše děti? V tom případě vsaďte na exkluzivní příslušenství, které distribuuje společnost LAVARE, která je výhradním a autorizovaným dovozcem prémiových značek VOLA, HEILER, UNIDRAIN a PRESSALIT. Filosofií firmy je však nejen prodej, ale především kvalitní odborné poradenství a záruční i pozáruční servis.

Dokonalý sprchový kout

Pohráváte si s myšlenkou, že nahradíte klasickou vanu sprchovým koutem? Zapomeňte na klasické řešení s vaničkou. LAVARE nabízí unikátní dánské odtokové žlaby Unidrain s jednosměrným spádováním. Lze ho využít také s velkoplošnou dlažbou, která je perfektním prostředkem k optickému zvětšení koupelnového interiéru. Systém Unidrain se vyrábí v nadčasovém decentním designu s je vysoce hygienický a udržovatelný. Bude vám skvěle sloužit několik desítek let.

Váš nový sprchový kout však bude výjimečný nejen díky odtokovému žlabu. LAVARE nabízí skleněné zástěny Heiler v čistém bezrámovém provedení. Vysoce kvalitní bezpečnostní sklo (tloušťka 8 mm) lze vyrobit i v nadstandardních rozměrech a tvarech v čirém i strukturovaném provedení. Celkový dojem umocňují elegantní panty, kování a úchyty. Výsledek posuďte sami...

Detaily tvoří celek

BaterieNa estetickou úroveň koupelny má vliv každičký detail. LAVARE si to moc dobře uvědomuje a proto v jejím portfoliu produktů najdete i koupelnové baterie Vola, které vytvořil legendární designer a architekt Arne Jacobsen. Jsou vyvedeny v typickém skandinávském stylu – jsou elegantní a propracované do posledního detailu. Všechny produkty si můžete prohlédnout na webu www.lavare.cz, kde najdete také seznam prodejen, ve kterých si je můžete pořídit.  

Publikováno: 25. 07. 2013

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: lavare | luxusní koupelnové baterie | odtokové žlaby | skleněné zástěny