KetoDiet - důkaz, že hubnout lze i bez sebetrýznění

Toužíte po vysportované postavě, kterou jste se pyšnila před těhotenstvím, ale stále se vám nedaří shodit nadbytečné kilogramy, ba co víc – neustále přibíráte? Nebudeme si nic nalhávat, hubnutí není ani zdaleka tak jednoduché jako přibírání a většina dietních programů nestojí za nic. Nechcete-li vyhazovat tisíce za „úžasné“ nápoje nebo jiné přípravky, po kterých zhubne leda vaše peněženka, zaměřte se na dietu, která skutečně funguje. Nese název KetoDiet a těší se značné popularitě v USA, která s obezitou dlouhodobě zápolí. Její princip je jednoduchý a spočívá v konzumaci pokrmů bohatých na bílkoviny. Ty chrání svalovou hmotu a vedou k redukci tuků. Jídelníček KetoDiet sestavili výživoví specialisté tak, aby byl zachován vyvážený poměr všech látek, bez kterých se tělo neobejde. Právě proto je KetoDiet mnohem bezpečnější, než jakákoliv jiný způsob hubnutí a lze ji držet dlouhodobě. Její podstatou není hladovění a sebetrýznění, ale naopak dodržování pravidelného jídelníčku. Průběh můžeme rozdělit na tři následující fáze.

1. fáze (2 – 4 týdny)

Během první fáze denně konzumujete pět proteinových jídel KetoDiet a můžete si k nim dopřát vybrané druhy zeleniny. Trvá 2 – 4 týdny a úbytek hmotnosti dosahuje až 7 kg (v závislosti na původní nadváze).

2. fáze (3 – 8 týdnů)

Ve druhé fázi snižujete počet jídel KetoDiet na tři a zbylé dva nahradíte dvěma pokrmy bohatými na bílkoviny. Mohou to být ryby, vejce nebo libové maso. Jde o pozvolný návrat k racionálnímu jídelníčku a úbytek váhy sice není tak velký jako v první fázi, ale přesto můžete měsíčně zhubnout až 4 – 5 kg.

3. fáze

Během poslední fáze snížíte počet jídel KetoDiet na 1 – 2 a konzumujete vlastní pokrmy, které jsou bohaté na bílkoviny. Jde o dlouhodobý proces, během kterého je třeba dbát na pitný režim a dodržovat obecné zásady zdravého stravování a aktivní způsob života. KetoDiet je skutečně perfektní způsob jak zhubnout a více se o ní dozvíte na ketodiet.cz. Pamatujte však na to, že stejně jako kterákoliv jiná dieta, se ani KetoDiet absolutně neslučuje s těhotenstvím!

Publikováno: 13. 03. 2013

Kategorie: Hubnutí | Zdraví

Autor: Adam

Tagy: bílkovinová dieta | jak zhubnout | KetoDiet | Ketodieta | účinná dieta | zdravá dieta