Ideální vánoční dárek pro děti? Hračky na dálkové ovládání!

Pokud marně přemýšlíte nad tím, čím potěšíte ratolesti o letošních Vánocích, můžete přestat. Nemusíte vymýšlet kolo, protože trefu do černého představují „staré dobré“ hračky na dálkové ovládání. Respektive nové a ještě lepší – takový je aktuální sortiment, který najdete u prodejců hraček.

Zábava na zemi

Auta na dálkové ovládání jsou k dostání v různých měřítkách. Obecně platí, že větší modly stojí více peněz, ale roli hraje také kvalita materiálů a detailnost zpracování. Rozhodovat byste se měla také podle velikosti vašeho bytu. Možná vám dané kritérium připadá jako nepodstatné, ale větší autíčka potřebují dostatek prostoru. A pozor, některé modely mají výjimečné vlastnosti - umí se na místě otočit o 360°a další zajímavé kousky, které vnáší do hry úplně nový rozměr.

Zábava ve vzduchu

Pokud vaše dítě auto na ovládání má, ale už si s ním moc často nehraje, udělejte mu radost modelem, který létá. Letadla a vrtulníky na dálkové ovládání sice stojí o něco více než automobily, ale je s nimi mnohem větší zábava. Doslova sázkou na jistotu jsou kvadrokoptéry neboli drony. Při výběru se zaměřte především na jednoduchost ovládání. Ovládat dron je přeci jen o něco složitější než řídit autíčko a menší děti by se s hračkou nemusely hned sžít.

Zábava pod vodou

Sortiment hraček na dálkové ovládání je vskutku pestrý a nechybí v něm ani lodě. K těm nejoblíbenějším patří hovercraft – vznášedlo, které jezdí po vodě pomocí vzduchového polštáře. V zadní části se nachází vrtule nasávající vzduch a tlačící zadní část vznášedla směrem dolů. Máte-li v blízkosti svého bydliště nějakou vodní plochu, případně větší bazén na zahradě, pak není co řešit!

Publikováno: 27. 11. 2017

Kategorie: Děti

Autor: Adam

Tagy: dárky pro děti k vánocům