Seznam lékáren v ČR se vám může hodit nejen na dovolené

Nemoci nechodí po horách, ale po lidech. A když na to přijde, tak i po těch horách. Představte si, že se vydáte na prodloužený víkend a budete muset promptně řešit nezáviděníhodnou situaci. Ne vždy máte s sebou léky proti bolesti či zvýšené teplotě. A hledání nejbližší lékárny ve městě, které neznáte, se může nepříjemně protáhnout. Právě tehdy oceníte nový internetový portál lekarnyvcr.cz, na kterém najdete přehled lékáren v celé České republice.

Lékárny v ČR dle měst

Web je přehledný a vyhledávání je snadné. Stačí si vybrat město (např. lékárny v Praze, Ostravě, Hradci Králové, lékárny v Brně a dalších větších i menších městech), případně se poohlédnout po konkrétní značce.

Hledání konkrétní pobočky

Pokud preferujete určitou lékárnu, potěší vás přehled poboček (např. lékárny Dr. Max, Lékárna Benu). A nechybí ani známé drogerie, ve kterých lze zakoupit některá volně prodejná léčiva (pobočky Drogerie SCHLECKER). To se vyplatí v případě, kdy máte k dispozici zákaznickou kartu a chcete využít slevu.

Tisíce lékáren a neustále přibývají další

Portál lekarnyvcr.cz je optimalizován pro mobilní telefony a můžete na něm brouzdat i na svém chytrém telefonu nebo tabletu. Momentálně čítá více než 2 000 lékáren a další místa průběžně přibývají. Chcete-li se na projektu podílet i vy a přispět k jeho rozvoji, neváhejte prostřednictvím jednoduchého formuláře přidat kontaktní adresy lékáren, které znáte (a ještě nejsou v databázi). Shrnuto a podtrženo, projekt lekarnyvcr.cz je portál, který se vyplatí mít mezi záložkami oblíbených webů. Jeden nikdy neví, kdy bude potřebovat léky, vitaminy, doplňky stravy nebo třeba kvalitní kojeneckou výživu. U každé jednotlivé lékárny najdete nejen adresu, ale také kontaktní telefon a e-mail a samozřejmě i otevírací dobu.

Publikováno: 02. 11. 2014

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: lékárny dr. max | seznam všech lékáren v čr