Potěšte svůj protějšek spodním prádlem

Chcete svého partnera překvapit a pořídit mu kvalitní a zároveň pohodlné spodní prádlo? Navštivte oficiální eshop značky Andrie na www.andrie.cz, který se v současnosti řadí mezi nejvýznamnější dodavatele spodního prádla na českém trhu. Z široké nabídky rozhodně vyberete pánské spodní prádlo, které se vám bude líbit a partnerovi skvěle padne.

Na co myslet při výběru

Jaké prádlo nosí Zajímejte se o to, jaké prádlo váš partner nosí. Pokud miluje pohodlné trenýrky, tak jej těžko přeučíte na slipy nebo boxerky. Vyberte svému partnerovi pohodlné trenýrky Andrie a udělejte mu radost tím, že víte, jaké prádlo má rád. Jaké barvy má rád Snažte se zjistit, jakou barvu spodního prádla má váš partner rád a jakou nejčastěji nosí. Mohou to být trenýrky s originálními vzory, jednobarevné boxerky andrie nebo trenky s oblíbenými vzory, proužky nebo kostkami v několika barevných odstínech. Nakupujte pohodlně Pokud chcete spodní prádlo koupit jako dárek, tak svého partnera překvapte objednávkou, která vám přijde až domů. Pokud chcete spodní prádlo raději nakoupit s partnerem, tak každý muž jistě ocení, že nebude muset do žádného obchodu s oblečením. Andrie shop vám totiž umožní nakoupit prádlo pohodlně přes internet, a to klidně z vašeho oblíbeného křesla. K nákupu prádla navíc dostanete krásnou dárkovou taštičku, v které můžete prádlo pro partnera darovat. Pokud chcete něco nového Je možné, že váš partner nosí prádlo, které se vám nelíbí. Pokud si nemůžete zvyknout na to, že nosí například slipy a přejete si svého muže vidět v boxerkách, tak mu je klidně kupte. Překvapte svého partnera boxerkami andrie, které jsou stejně tak kvalitní a pohodlné jako trenýrky. Přidat pak můžete jakýkoliv vtipný vzkaz, že když se vám v tomto prádle předvede, tak mu klidně na oplátku ukážete své nové kalhotky. Když si nevíte rady Když nevíte, jaké prádlo se vašemu protějšku líbí, co by chtěl vyzkoušet nebo zda chce zůstat u ověřené a pohodlné klasiky, tak se ho jednoduše zeptejte. Tím, že budete vědět, jaké je přání vašeho partnera, tak ho můžete pohodlně změřit a následně společně vybrat ideální kousek spodního prádla.

Další tipy, jak koupit pánské spodní prádlo

  • Vždy dbejte na to, aby spodní prádlo sedělo. Ať už se jedná o boxerky nebo trenýrky, tak si dejte pozor, aby trenky nebyly příliš malé ani příliš velké, aby se nezařezávaly a neomezovaly muže v pohybu.
  • Pokud si nejste jistí, jaké prádlo by se vašemu protějšku líbilo a chcete jej překvapit, tak kupte trenýrky. Trenýrky andrie vypadají dobře na každé postavě, jsou neutrální volbou a kvalitní zpracování, příjemný materiál a funkčnost ocení každý muž.

Publikováno: 24. 11. 2016

Kategorie: Lifestyle | Móda

Autor: Adam