Nakupování s cashbackem aneb když vám někdo vrací peníze, vezměte si je!

Češi nakupování přes internet milují. Pokud jste pohodlnému a levnějšímu nakupování propadla i vy, máme pro vás skvělou zprávu. Jak by se vám líbilo dostat část peněz zpět a ušetřit tak stovky až tisíce korun? Žádný podvod v tom nehledejte. Klíčem k úspoře je tzv. cashback. Zajímají vás podrobnosti? Měly by!

Co je to ten cashback?

Cashback je populární služba, kterou lidé v zahraničí využívají běžně. V poslední době se rozmáhá i u nás a není důvod ji nevyužívat. Funguje na jednoduchém principu: Zaregistrujete se na tzv. cashback portálu a kdykoliv nakoupíte v některém z obchodů v nabídce, dostanete část peněz zpět. Je důležité, abyste do internetového portálu vstoupila po přihlášení na cashback portál – jedině tak se nákup zaznamená.

Získejte 50 Kč za registraci a nakupujte se slevou!

Mezi nejznámější cashback portály patří Refundo.cz, kde najdete slevové kupony všech známých i méně známých e-shopů. Registrace je rychlá a bezplatná a navíc získáte vstupní bonus ve výši 50 Kč. Buďme však trochu konkrétnější. Na kterých e-shopech můžete přes Refundo nakupovat s cashbackem? Slevové kupony Mall.cz – jedno z největších nákupních center nabízí široké spektrum zboží od A do Z. Díky cashbacku můžete získat zpět až 4 % z utracených peněz. Na Mall.cz nakoupíte značkové oblečení, elektroniku, chovatelské potřeby, hračky a spoustu dalších věcí. Slevové kupony Kasa.cz – další z největších internetových obchodů, který – podobně jako Mall.cz – nabízí obrovský sortiment zboží všeho druhu. Budete-li nakupovat přes Refundo.cz, vrátí se vám až 3 % z nákupu. A mohli bychom pokračovat donekonečna. V nabídce e-shopů nechybí Tescoma.cz, Parfemy-Elnino.cz, ale ani populární zahraniční nákupní platformy jako SportsDirect.com či AliExpress.com. Tak co vy na to? Nakoupíte napříště s cashbackem i vy? Ostatní už to dělají :-)

Publikováno: 23. 12. 2014

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: nakupování s cashbackem