Stop prokrastinaci abeb najděte motivaci prostřednictvím audioknihy

Rodičovská dovolená má sice do klasické dovolené daleko, ale čas od času maminka přeci jen může nabýt dojmu, že ji to v domácí izolaci příliš nesvědčí. Je to i váš případ a ráda byste na sobě opět začala pracovat? Chcete se po rodičovské seberealizovat a být opravdu úspěšná? V tom případě se začtete do motivačních knížek od světoznámých autorů – ty vás dodají na motivaci a inspirují vás k činům. Co si však počít v případě, kdy nemáte ke čtení vtah a nebo vám jen přijde málo kreativní? I to se dá velmi elegantně vyřešit.

Proč právě audiokniha? Jaké jsou její výhody?

Od čtení vás nechceme odrazovat, ale zároveň ani nutit. Zachránit vás mohou audioknihy, které mají oproti tištěné klasice spoustu výhod. Vzpomeňte si na doby svého dětství, kdy vám rodiče pouštěli pohádky na audiokazetách a vy jste se je naučili téměř nazpaměť. A to i navzdory tomu, že jste během poslechu dělala několik dalších věcí. To samé umí i audioknihy – můžete si je uložit do mp3 přehrávače nebo mobilu a pouštět si je během vaření, jízdy na rotopedu nebo při cestování autobusem. Zkrátka kdykoliv a kdekoliv. S audioknihami neztrácíte čas, který můžete rozložit na několik souběžně vykonávaných činností a není náhoda, že si je oblíbily nejen maminky, ale také profesionální řidiči a lidé, kteří by sice četli rádi, ale musí dát přednost jiným aktivitám. Další výhodou je i fakt, že během poslouchání audioknihy nemusíte namáhat oči. Pro lidi s poruchou zraku tak představují bezkonkurenční cestu k osobnímu růstu. Audioknihu si můžete pustit těsně před spaním, kdy zavřete oči a ponoříte se do děje. Oči namáháte celý den, tak proč je nenechat alespoň na chvíli spočinout?

Stáhněte si motivační bestsellery a začněte na sobě pracovat

A kde se po audioknihách na téma osobní růst poohlédnout? Ty nejznámější motivační knihy v audio verzi najdete na www.progresguru.cz, při čemž nechybí ani bestsellery od Lea Babauty nebo Richarda Dennyho. Stačí se registrovat, zaplatit a stáhnout. Pokud si stále nejste jistá, jestli je audiokniha to pravé ořechové, případně se jen chcete utvrdit v tom, že jste si vybrala tu správnou, pusťte si krátkou ukázku online. Tak na co ještě čekáte? S audioknihami nikdy nebudete trpět pocitem, že jste sama...

Publikováno: 03. 12. 2013

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: audiokniha | audioknihy | audioknihy o osobním rozvoji | leo babauta audioknihy | osobní rozvoj