Víte, podle jakých kritérií vybrat kabelku?

Stejně jako milují ženy boty, milují i kabelky. Pro většinu žen je kabelka neodmyslitelným doplňkem, bez kterého se nikdy neobejde. Její výběr bývá také většinou klíčovým prvkem, který dokáže perfektně doplnit a doladit celý vybraný outfit. Pokud si však nevíte s vhodným výběrem rady, přečtěte si následující tipy, které vám prozradí, podle čeho si kabelku vybrat. Jelikož je v dnešní době na trhu nepřeberné množství kabelek nejrůznějších tvarů, velikostí, barev a stylů, přičemž každá z nich se hodí pro jiný typ ženy či jinou příležitost, měli bychom při výběru zohledňovat několik základních pravidel.

Vkus

Nejlepším rozhodnutím bývá vsadit na intuici. Vkus žen bývá velmi rozmanitý, a právě proto by si každá žena měla vybrat takovou kabelku, která zvýrazní její styl a osobnost. Raději si pořiďte kousek, se kterým se budete cítit příjemně a pohodlně nežli takový, který módní časopisy označily za trend letošní sezóny.

Kvalita

Druhým nejdůležitějším kritériem výběru je kvalita. Pořizujete-li si dámskou kabelku, kterou chcete nosit během celého roku, vsaďte na kvalitní materiál, který vám vydrží. V případě značkového módního doplňku si sice připlatíte, ale vydrží vám podstatně déle než laciný šunt.

Roční doba

Na tento bod mnoho žen zapomíná a nosí většinou jednu tašku během celého roku, a to je špatně. Není sice nad to mít kabelku, která se hodí vždy a ke všemu, ale berte také v potaz, že je lepší mít v šatníku více možností výběru a střídat je dle ročního období.

Příležitost

Velmi záleží také na příležitosti, na kterou se chystáte. Nezapomínejte, že třeba do divadla musíte zvolit jinou možnost než například do práce.

Barva

Barva většinou podtrhuje individuální styl a náladu majitelky. Barvu bychom měli přizpůsobit výše zmíněným bodům, jako jsou roční období a příležitost. V zimním období je lepší volit umírněnější barvy, jako šedá, černá nebo vínová. V létě se nebojte i výrazných barev.

Publikováno: 11. 09. 2018

Kategorie: Lifestyle | Móda

Autor: Adam

Tagy: jak vybrat kabelku | stylové kabelky