Děti

Kde uspořádat nejlepší narozeninovou party? V brněnském zábavním parku BRuNO!

Pokud právě usilovně přemýšlíte nad tím, kde vaše dítko oslaví narozeniny, máme pro vás skvělou zprávu. Nezatěžujte se myšlenkou na překročenou kapacitu dětského pokoje, nervózní sousedy a další nepříjemnosti – uspořádejte oslavu v zábavním parku BruNO v Brně, kde se o vše postarají za vás. Nebudete ztrácet čas přípravami a místo toho si užijete spoustu zábavy s oslavencem.

Váš potomek jistě touží po nezapomenutelné party, o které si budou jeho kamarádi povídat ještě hodně dlouho. Na nic takového, jako je posezení s hrstkou příbuzných, pravděpodobně není zvědavé. Chce mít kolem sebe spoustu přátel. A samozřejmě rodiče. Narozeninová oslava by ovšem měla odpovídat současným trendům.

Ruku na srdce – zařídit oslavu tak, jak si ji dítko vysnilo, je často nad síly rodičů. Nejde jen o nedostatek prostoru pro hordu dětí, ale také o sestavení jídelníčku, vymýšlení her a další více či méně důležité záležitosti, bez kterých by party nebyla perfektní.

Ale proč uspořádat velkou narozeninovou oslavu právě v Brně? Zábavní park BruNO je v mnoha ohledech jedinečný. Malí oslavenci mají k dispozici pět různých narozeninových salonků, které se nesou v duchu populárních motivů. Party se může odehrávat v cirkusu, v lese, ve vesmíru, mezi formulemi a v prostředí plném princezen. Zároveň dostanete na výběr ze tří narozeninových balíčků s možností individuálních úprav.

Narozeninové salónky se nachází v prvním patře zábavního parku a účastníci oslavy tak mají všechny atrakce jako na dlani. Právě ty jsou jedním z hlavních „taháků“ BruNO family parku – nikde jinde v republice na podobné nenatrefíte. A aby toho nebylo málo, narozeninové party se může zúčastnit také profesionální animátor.

A teď si představte, že zatímco se děti skvěle baví, vy si společně s ostatními rodiči užíváte pohodu v moderním bistru Zobka, které je nedílnou součástí komplexu BRuNO. Anebo si zajdete do nové restaurace Brno – Slatina, která má samostatný vstup.

Další informace a fotogalerii atrakcí najdete na brunofamilypark.cz.

Napište komentář