Dopřejte si ozdravný pobyt v lázních či termálech. Díky voucherům i za méně než polovinu původní ceny!

Dala jste si předsevzetí, že do nového roku vstoupíte plná elánu? Pokud se vám to nedaří a stále se cítíte poněkud vyčerpaně, bez špetky pozitivní energie, měla byste svému tělu i duši dopřát pořádnou porci relaxace. A znáte něco příjemnějšího než pobyt v termálech nebo lázních? Péče o dítě a domácnost je velmi namáhavá, takže si odpočinek zasloužíte jako nikdo jiný. Jenomže kde na luxusní pobyty vzít, když jste na rodičovské dovolené a váš rozpočet je výrazně nižší? Nepropadejte panice – prozradíme vám, jak to dělají ostatní!

Mariánské Lázně, Karlovy Vary... nepropásněte svou příležitost!

Pobyt v termálních lázních nemusí být tak drahý, jak jste si možná doposud myslela. Ostatní si prodloužené víkendy v prostředí luxusních hotelů dopřávají běžně, tak proč ne vy? Kvůli peněz? V tom případě se poohlédněte po slevových voucherech. Jak by se vám líbil pobyt v mariánských lázních? Komfortní tříhvězdočkový hotel, wellness zóna, spousta ozdravných procedur... Anebo snad toužíte po čtyřhvězdičkovém hotelu v Karlových varech? Možností je spousta a díky voucherům můžete vyrazit třeba s celou rodinou.

Ty největší slevy najdete na NewGo.cz

Ale kde zmíněné slevy lázeňských pobytů hledat? Zamiřte na známý portál NewGo.cz, kde se to atraktivními nabídkami na výhodné pobyty jenom hemží. A skutečně nejde o slevičky, které by nestály za řeč, ale obrovské slevy ve výši několika desítek procent. Spousta pobytových balíčků je ve finále k mání i za méně než polovinu původní ceny. Tak co vy na to? Uděláte radost sobě, partnerovi a dětem? Anebo vyrazíte na jen s kamarádkou? Je to na vás. V každém případě se spolehněte na to, že na slevovém portálu NewGo.cz seženete ty nejatraktivnější slevy. Nabídky jsou časově omezené a pokud nechcete, aby vám některá utekla mezi prsty, nezapomeňte se registrovat k odběru novinek e-mailem.

Publikováno: 03. 01. 2015

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: slevy lázeňských pobytů | slevy pobytů v termálních lázních