Bez online prohlídky si neškrtnete

Doba koronavirová přinesla revoluci v nabídce realit. Ty tam jsou klasické návštěvy a osobní prohlídky domů a bytů, hledajících nové majitele. Dnes se hlavní byznys odehrává na internetu a bez realitní kanceláře nemáte šanci.

Punc solidnosti

Chytrému napověz, hloupého trkni. Chcete-li pronajmout nebo prodat, vsaďte na nejmodernější technologie a za průvodce realitní džunglí zvolte realitního makléře. V této době se víc, než kdy jindy, vyplatí mít přehled a „ostré lokty“. Realitní makléř dokáže zmapovat zprvu poněkud nepřehlednou situaci plnou dezinformací a nejistoty. Realitní kancelář dá každé transakci punc serioznosti.

Realitní interakce

Prvotní a zásadní kontakt probíhá virtuální cestou. Realitka zprostředkuje interakci a naváže spojení skrze videoprohlídky nemovitostí. Moderní způsob obrazového přenosu dokáže zachytit nejen umístění nemovitosti a atmosféru jejího okolí, ale i přednosti interiéru. Majitel může zacílit jen na takové klienty, kteří mají o jeho nemovitost opravdu zájem a uvažují o její koupi. Zájemce si vše prohlídne z pohodlí svého domova a během pár minut si udělá obrázek, zdali ho objekt zaujal, či nikoliv.

Co je to homestaging?

Nedílnou součástí tohoto procesu je takzvaný homestaging. Jde o profesionální přípravu, která získá značnou výhodu před konkurencí. Cílem tohoto procesního systému je, aby klient prodal svou nemovitost v co nejkratší době a zároveň za co nejvyšší cenu. Služba zviditelní prodávanou nemovitost na realitním trhu a zvýrazní její nejlepší vlastnosti. Know-how se zakládá na systému, aby prodávaná nemovitost apelovala na potřeby kupujícího a na jeho představy a sny chtít žít právě v této nemovitosti. Realitní kancelář vytváří poutavé, atraktivní nemovitosti a odstraňuje zásadní (i psychologické) překážky, které brání úspěšnému prodeji. Unicareal s.r.o. Roubalova 455/4 Brno-střed-Stránice 602 00 Tel: 541 211 876 Email: info@unicareal.cz https://www.unicareal.cz/

Publikováno: 20. 04. 2020

Kategorie: Bydlení | Lifestyle

Autor: Adam