Slevové kupony a kódy - jsou zdarma a ušetříte díky nim tisíce

Peněz není nikdy nazbyt a když nám někdo nabídne zajímavou slevu, je škoda ji nevyužít. Škoda jen, že se slevové akce většinou týkají zboží, pro které v danou chvíli nemáme využití... Ale co kdyby vám někdo umožnil šetřit při téměř při každém nákupu? Ať už jde o oblečení, bytové dekorace, kosmetiku, bio potraviny nebo cokoliv jiného, stačí, když při nákupu uplatníte speciální slevový kupon nebo kód. Zajímá vás, kde jsou slevové kupony a kódy zdarma a jakou částku díky nim ušetříte?

Co je to slevový kód/kupon?

Internet je doslova zamořen e-shopy. Obrovská konkurence tlačí prodejce k nejrůznějším akcím, v rámci kterých nabízí zákazníkům slevové kódy a kupony. Někdy je zasílají e-mailem zákazníkům, kteří již v daném e-shopu nakoupili, jindy je umístí na spřátelený portál. A uplatníte-li slevový kupon či kupon při nákupu, získáte zajímavou slevu. V závislosti na typu zboží se pohybuje v řádu jednotek až desítek procent, ale může být i fixní (např. sleva 200 Kč na nákup apod.).

Všechny slevy na jednom místě

Slevové kupony a kódy vypouští do virtuálního světa nakupování kde kdo a vy je najdete v online katalogu www.kuponslevovy.cz. Přehledném seznamu si vyberete příslušnou kategorii, případně zapátráte ve výpisu e-shopů a najdete si svého oblíbeného prodejce. Je to snadné a zdarma, tak proč slevy nevyužít? Budete-li nakupovat se slevou pravidelně, ušetříte tisíce korun ročně.

Naše tipy na levné nakupování:

1. Slevový kód Astratex – Astratex je jedním z největších internetových prodejců spodního prádla. Udělejte si radost kvalitním prádýlkem za supercenu a vyberte si mezi různými slevami – aktuálně jsou k mání kupony na 30 % slevu při každém nákupu, ale také 70 % slevy na outlety či kupony na dopravu zdarma. 2. Dormeo slevy – Dormeo je známý prodejce matrací a ložního příslušenství. Chcete-li se konečně královsky vyspat, pořiďte sobě a svým nejbližším kvalitní matraci za super cenu. Opět můžete počítat se slevami různého charakteru – fixní částky při nákupu nad stanovený limit, dárečky zdarma či obrovské slevy na sortiment Dormeo outlet. 3. Halens slevový kupon – co je to Halens? No přece někdejší Quelle – zásilkový obchod, ve kterém najdete dámskou, pánskou i dětskou módu, doplňky, bytový textil a spoustu dalších věcí. Slevy ve výši až 50 % vaši peněženku potěší!

Publikováno: 17. 08. 2014

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: slevové kupony zdarma