Kdo vám výhodně půjčí, když jste na mateřské?

Na rodičovské dovolené to jde s rodinným rozpočtem od desíti k pěti. Spousta rodin sice s nižším příjmem vystačí, ale rozhodně si nemůže vyskakovat. A když se jim do cesty připlete nečekaná událost v podobě rozbitého spotřebiče nebo nepojízdného auta, oheň je na střeše. Stalo se něco podobného i vám, ale máte obavy, že v bance s žádostí o půjčku nepořídíte? Ať už jde o nedostatečnou bonitu či záznamy v registru dlužníků, stále máte šanci na solidní půjčku. Prozradíme vám, kde se po ni poohlédnout!

Kvalitní nebankovní půjčky pro ženy na mateřské existují, ale musíte pečlivě hledat

Zřejmě tušíte, kam zamíříme. V nebankovním sektoru narazíte na spoustu nabídek, které jsou jako stvořené pro osoby s nízký nebo doložitelným příjmem. Na své si přijdou i „hříšníci“ s cejchem v registru dlužníků. Jenomže jak už to tak bývá, s větší dostupností závratně roste RPSN. Proto se s výběrem půjčky neukvapujte a v žádném případě nekontaktujte pochybné lichváře a neznámé společnosti. Vystačíte-li si s menší částkou, bude se vám hodit nebankovní půjčka bez doložení příjmu, kterou poskytuje společnost I.B.G. Money Czech s.r.o. Poskytovatel je na trhu již od roku 2011 a oproti konkurenci nabízí individuální přístup.

Buďme však trochu konkrétnější. Jaké jsou parametry „AB půjčky“?

Nebankovní úvěr je poskytován ve výši od 5 000 do 25 000 Kč a to na dobu od 20 dní do 2 let. Již na první pohled lze vidět rozdíl oproti většině ostatních menších nebankovních půjček. Je zvykem, že věřitelé nabízí podobné částky jen na dobu několika dní, ale nikoliv let. V případě nebankovní AB půjčky můžete splácet mnohem déle a dostat se tak na přijatelnou anuitu. Proces vyřízení je rychlý, protože nebudete muset dokládat výši příjmu. Poskytovatel nevyžaduje ani ručení majetkem či spoluručitele. Další informace najdete na www.pujcka-bez.cz, kde lze o půjčku zažádat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Publikováno: 06. 12. 2014

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: půjčka bez doložení příjmu