Bezkonkurenční doplněk na zimu: Vyhřívané rukavice

Kdopak nám to klepe na dveře? Podzim je v plném proudu, nicméně se zdá, že si letos zima trochu přispíší. A jak se na ni připravujete vy? Patříte-li do skupiny zimomřivých a jen horko těžko snášíte ukrutné mrazy, máme pro vás skvělou zprávu. I na českém trhu jsou k mání vyhřívané rukavice, které zajistí, aby vám už nikdy nemrzly ruce!

Rukavice jako stvořené pro motorkáře a lyžaře

Vyhřívané funkční prádlo zřejmě představovat nemusíme. Je populární především mezi milovníky outdoorových sportů a nedají na něj dopustit ani rybáři. Ale elektricky vyhřívané rukavice? Bylo jen otázkou času, kdy vyhřívaná výbavička dostane dalšího člena. V případě rukavic jde o nepostradatelného pomocníka motorkářů, příznivců zimních sportů a lidí, kteří pracují v chladnějších podmínkách nebo jen špatně snáší nízké teploty.

Jak vytápěné rukavice fungují a co od nich můžete čekat?

V elektricky vyhřívaných rukavicích jsou ultratenká topná mikrovlákna, která zajišťují vyhřívání po celém obvodu rukou. Nahradily těžší variantu v podobě topné spirály a izolace. Rukavice jsou maximálně ergonomické, lehké, prodyšné a v neposlední řadě i stylové. Disponují vlastním zdrojem energie, případně je lze nabíjet baterií z motorky (u verze vyhřívaných rukavic pro moto). Kombinace vysoce kvalitních materiálů (kůže, nylon a vinyl) zajišťuje perfektní odolnost. Dobrá zpráva pro závisláky na chytrých telefonech je, že i v rukavicích není problém ťukat na displej. Regulace teploty se provádí tlačítkem na manžetě. Tak co na to říkáte? Dáte si říct a doplníte svůj zimní outfit o bezkonkurenčního pomocníka v podobě vyhřívaných rukavic? Nevystačíte-li si pouze s rukavicemi, nezapomeňte ani na výše zmíněné vyhřívané funkční prádlo. Motorkáři pak nedají dopustit na nové vyhřívané bundy, které jsou o polovinu lehčí než varianty s topnou spirálou a těžkou izolací.
S těmito doplňky přečkáte zimu v naprosté pohodě a pořádně si ji užijete!

Publikováno: 11. 10. 2015

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: elektrické rukavice na zimu | vyhřívané rukavice na zimu