Sháníte dárek? Se šperkem nikdy neudáte chybu

Sháníte dárek k narozeninám, výročí, křtinám nebo chcete udělat dojem na své nejbližší? Není žádným tajemstvím, že k těmto účelům se nejvíce hodí šperk z ryzího zlata. Nejenže má vysokou estetickou hodnotu a bude se líbit, ale navíc je zlato drahým kovem, který nikdy nepozbyde své hodnoty. Chystáte-li se na křest, doporučujeme pořídit zlaté náušnice pro miminko. Tento šperk malému děvčátku zůstane na delší dobu, a velmi často jsou první dětské náušnice děděny z generace na generaci.

Zlato pro každou generaci

Jste-li pozváni na narozeniny školou povinné holčičky? To se pak hodí stříbrný nebo zlatý dětský přívěsek, ať už s její oblíbenou barvou, nebo například se symbolem zvířátka nebo jiného dětského motivu. Zlatý prstýnek s ozdobou květiny je pak nádherný šperk pro každou malou slečnu. Má-li váš dárek sloužit dospělé ženě, snažte se vypozorovat, jaký typ náušnic ráda nosí a pokuste se trefit do jejího stylu. Vsaďte na zlaté náušnice s čirými nebo světlými kameny, které jsou velmi elegantní. Bílý opál sluší tmavovláskám a svou nádhernou opalizací každé brunetě doslova vyrazí dech. Pro blondýnky vybírejte například tmavě modrý safír nebo světle modrý akvamarín.

Babičky vám budou lívat ruce

Na své si přijdou i ženy věkem pokročilé. Babičky si rády připomínají společně strávené chvilky a vzpomínky. K tomu bezvadně poslouží zlatý medailonek. Nechte zmenšit její oblíbené fotografie, vložte je do zlatého medailonku a úspěch bude zaručen. Za tento nápad vám budou líbat ruce. Pro muže, kteří chtějí udělat radost své životní partnerce, se doporučuje vsadit na briliantové šperky. Prsten z bílého zlata s drobným briliantem a nebo briliantové náušnice v podobě peciček seženete za příznivé ceny v dobré kvalitě. Každá žena bude z briliantů zaručeně unesena a vy u ní stoupnete v ceně.

Publikováno: 10. 04. 2021

Kategorie: Lifestyle | Ostatní

Autor: Adam