Doplňky stravy Zdraví

Buďte zdravá a krásná s kvalitními doplňky stravy

Lidské tělo je složitý systém. Pokud nedostává to, co potřebuje, odnáší to zdraví a duševní pohoda. Věřte nebo ne, za spoustu zdravotních i psychických problémů může nedostatek důležitých vitaminů a minerálů. Dbejte o sebe a své tělo a čtěte dál. V článku se dozvíte, jak svému tělu dopřát to nejlepší.

Není v pořádku mít potíže, pečujte o svůj zdravotní stav

Ojedinělým zdravotním či psychickým problémům nemusíte věnovat příliš velkou pozornost. Jestliže se ale opakují, buďte na pozoru. Příčinou často bývá nedostatek minerálů a vitaminů v potravinách. Udělejte něco pro své zdraví a krásu a sáhněte po doplňcích stravy!

Jaké problémy pomohou doplňky stravy vyřešit? Poruchy spánku, trávicí obtíže, vysušená pokožka, praskající koutky, lámavé vlasy, bolesti hlavy, slabý imunitní systém, špatný psychický stav a mnoho dalších.

Vyhněte se chemii, přírodní produkty jsou šetrnější

Nevíte, jaký produkt zvolit k řešení vašich problémů? V první řadě vybírejte pouze mezi přírodními produkty! Na rozdíl od jejich chemických protějšků jsou šetrné k tělu. Uleví si především játra, protože nebudou muset odbourávat žádné škodlivé látky. Doplňky výživy můžete výhodně kupovat na e-shopu Gigalekarna.cz.

Doporučujeme: Buďte krásná a zdravá s BIOSIL Plus

Nedostatek důležitých minerálů a vitaminů je pro tělo nebezpečné, z dlouhodobého hlediska může mít až katastrofální následky. Naštěstí existují doplňky stravy. Cítíte se stále unavená? Lámou se vám vlasy, praskají rty, trpíte nadměrným stresem a pociťujete špatnou náladu? Vyzkoušejte BIOSIL Plus. Jak vám může prospět?

BIOSIL Plus tbl.60 obsahuje vitamin H (biotin), vitamin B5 (kyselinu pantothenovou), zinek a oxid křemičitý. Pravidelné užívání vám zlepší funkci nervů, uklidní vaši nevyrovnanou psychiku, zkvalitní nehty, vlasy, kůži i sliznici, napomůže k normálnímu stavu kostí a zraku. Dodržujte doporučené dávkování – užívá se vždy jedna tableta denně.

1 komentář

  • Já jsem si oblíbila používat phytoxan. Přírodní produkt, doplněk stravy a funguje jako antibiotikum 🙂 Kdykoli na mě něco leze, tak po něm sáhnu

Napište komentář