Hlavně, aby se vám dobře bydlelo

Jak by mělo vypadat bydlení ve stylu 21. století? Nebojte, nebudeme používat žádné vzletné fráze na téma inteligentní domácnost, ani vás přesvědčovat o tom, jak by vše mělo být dokonale sladěné a ovládané chytrým telefonem. My tentokrát půjdeme k samotné podstatě bydlení. Nábytek má úžasnou moc, nemyslíte? Z prázdného domu dokáže jakoby mávnutím kouzelného proutku vytvořit domov. Schválně, ruku na srdce, kdybyste měli vyjmenovat pět věcí, bez kterých si své bydlení nedovedete představit – co by na pomyslném seznamu bylo? Odpovím za vás – židle, stůl, pohovka, křesla a nějaké ty postele. A můžete bydlet.

Moderní obývací stěny

Současní čtyřicátníci si pod pojmem obývací stěna představí monstrum ze sedmdesátých let minulého století s výklenky zaplněnými porcelánovými servisy a jeleny. Ty naštěstí skončily v propadlišti dějin. Současné obývací stěny jsou vzdušné, moderní a především stylové. Co do nich umístíte, je jen na vás: knihy, cédéčka či suvenýry z cest? Domov by měl být osobitý a nést rukopis svého majitele, tak mu to dovolte. Jedno si ale vezměte si k srdci: obývací stěny vybírejte pečlivě. A nezapomeňte jednotlivé kousky bezpečně připevnit ke stěně!

Křesla

Samostatná, relaxační, polohovací, houpací, závěsná, masážní, otočná... nabídka současného trhu je opravdu bohatá a jde jen o to, po jakém modelu toužíte vy. Pokud si lebedíte v ušáku po dědečkovi, není důvod se ho zbavovat. Vidíte-li se ale ve svých snech třeba v závěsném křesle, je to znamení, že byste si jej měli pořídit. Mějte se rádi a rozmazlujte se. Určitě si to zasloužíte. Velký výběr všech křesel najdete například na e-shopu atan.cz.

Stoly a židle

Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik podob může mít obyčejný stůl? Srdcem domova bývá stůl jídelní doplněný o patřičný počet židlí. Za ním se v první řadě stoluje, ale také diskutuje o důležitých rodinných záležitostech. Pak ovšem existují další stolky jako barové, televizní, konferenční, psací, noční, odkládací, servírovací či zahradní. Každý má svou funkci a některé se těžko nahrazují. Nemusíte si je samozřejmě pořizovat všechny najednou. S televizorem je ale vhodné pořídit si i televizní stolek. Zařizujete pokoj potomkovi? Jakmile začne chodit do školy, neobejde se bez psacího stolu. A tak bychom mohli pokračovat.

Nakupujte na internetu

Pořízení nového nábytku vás nemusí zruinovat. Dobrou zprávou je, že ještě existují obchody, ve kterých za slušný peníz seženete opravdu kvalitní nábytek. Zadejte do svého vyhledávače například pojem levný a kvalitní nábytek Atan a vybírejte. U objednávek nad 1999 Kč budete mít navíc dopravu zdarma!

Publikováno: 02. 07. 2018

Kategorie: Bydlení | Lifestyle

Autor: Adam

Tagy: kvalitní nábytek | levný nábytek