Samolepka „dítě v autě“ zvyšuje bezpečnost při jízdě. Pořiďte si taky jednu!

Jezdíte často v autě společně se svým dítětem a propadáte panice pokaždé, když se na váš „zadek“ nalepí neukázněný řidič jedoucí za vámi? Pak pro vás máme zprávu, která vás zaručeně potěší. Většině nepříjemných situací tohoto druhu předejdete pomocí obyčejné nálepky. Vlastně je s podivem, že ji ještě nemáte – samolepky dítě v autě by měly být součástí povinné výbavy každého zodpovědného rodiče. Alfou a omegou bezpečnosti při jízdě je samozřejmě samotný automobil. Respektive úroveň bezpečnosti vozu, která jde ruku v ruce s přítomností prvků aktivní a pasivní bezpečnosti. Když už ke kolizi dojde, rozhodují právě tyto faktory. Takže pokud máte možnost vyměnit stávající auto za bezpečnější model, udělejte to. Ale teď už zase zpátky k samolepkám. Možná vám to hlava nebere a samolepky se jménem dítěte považujete spíše za pěkný doplněk. Jejich význam z hlediska bezpečnosti je však nezpochybnitelný. Nevěříte? Položte si otázku, jak zareagujete, když se před vámi objeví auto, které veze „Adélku“ či „Tomíka“? Podvědomě zpomalíte a zcela jistě si budete od vozidla udržovat bezpečnou vzdálenost. Podobně zareagují i ostatní řidiči, když samolepku uzří na kufru vašeho vozu.
Pokud máte pocit, že by jméno vašeho dítěte mohl někdo zneužít, zvolte samolepku s neutrálním nápisem "dítě v autě" apod.
Samolepka se jménem dítěte má na většinu řidičů nesporný psychologický efekt. Výjimkou jsou notoričtí ignoranti bezpečné jízdy – s těmi nehne vůbec nic. Zda si samolepku pořídíte, nebo ne, je na vašem uvážení. Chcete-li však pro bezpečí svého dítka udělat maximum, neváhejte. Bohatý výběr motivů najdete u specializovaného prodejce na samolepkyditevaute.cz. V nabídce najdete samolepky díte v autě pro kluky i holky – všechny na kvalitní PVC folii s dlouhou životností. S autem můžete i do myčky – vydrží i horší zacházení. Jen je nelepte do míst, kde zasahuje stěrač.

Publikováno: 15. 10. 2018

Kategorie: Lifestyle | Ostatní

Autor: Adam

Tagy: nálepky se jménem | samolepky dítě v autě | samolepky se jménem dítěte