Najděte si banku, která si vás bude vážit

Zdá se vám, že se u své stávající banky zbytečně přeplácíte na nejrůznějších poplatcích? Kromě toho uvažujete, že v budoucnu zažádáte o úvěr, ale ani ten se vám nejeví jako příliš výhodný? Tak na co ještě čekáte? Bankovní sektor je vysoce konkurenční segment a banky se doslova předhánějí v zajímavých nabídkách. Stačí se trochu porozhlédnout a určitě najdete lepší alternativu. Mohla by se jí stát třeba banka GE Money, která má v oblasti osobních bankovních produktů rozhodně co nabídnout.

Osobní účet zdarma? Proč ne!

Spočítejte si, kolik ročně zaplatíte za vedení stávajícího účtu a možná dojdete k závěru, že vyhazujete peníze za služby, které ve skutečnosti nevyužíváte. Součástí portfolia produktů od GE Money jsou běžné osobní účty Genius, jejichž vedení je zpoplatněno pouze symbolicky a v případě varianty „Gratis“ dokonce zcela zdarma. GE Money disponuje hustou sítí bankomatů, které jsou rozprostřeny po celé České republice. Své finance můžete kontrolovat přes internet nebo telefonní služby Telefon Banka a SMS servis.

Dostupné a výhodné úvěry

Některé záležitosti se nedají vyřešit jinak, než vhodným financováním. GE Money nabízí zákazníkům krátkodobé i dlouhodobé půjčky, které jsou dostupné a ve srovnání s většinou konkurenčních úvěrů i mnohem výhodnější. Jako železná finanční rezerva vám poslouží kreditní karta MoneyCard s úvěrovým rámcem až 150 000 Kč a bezúročným obdobím o délce 50 dnů. Samozřejmostí je spousta bonusů za nákupy u vybraných prodejců a 1 % zpět za každý nákup. Neméně zajímavá je i Express Půjčka, která lze sjednat ve výši až 600 000 Kč bez ručitele, ale také konsolidace půjček, díky které lze výrazně snížit celkovou výši splátek za stávající půjčky.

Kompletní přehled produktů najdete na webových stránkách gemoney.cz.

Publikováno: 27. 04. 2013

Kategorie: Lifestyle | Finance

Autor: Adam

Tagy: ge money | kreditní karta ge money | půjčka ge money