S kočárky je to jako s auty

Muži sní o krásných a silných vozech a ženy jsou na tom zrovna tak. Místo automobilu si však do věty dosaďte kočárek. A ač se to tak na první pohled nezdá, má toho kočárek s autem poměrně dost společného. Musí být prostorný uvnitř, ale navenek působit kompaktním dojmem. Musí být pohodlný a už na první pohled budit emoce. Samozřejmostí by měly být vynikající jízdní vlastnosti, v případě kočárku tedy manipulace. Pokud automobil/kočárek splní všechny zmíněná kritéria, přestane být obyčejným dopravním prostředkem a stane se perfektním společníkem, díky kterému si užijete každou procházku.

Když ušetřit neznamená ušetřit

Nesnažte se proto na kočárku ušetřit a v žádném případě nedělejte kompromisy. Jistě, na trhu jsou levné a nepříliš kvalitní kočárky z Polska, ale ty vám udělají spíše medvědí službu. Počáteční úspora se brzy projeví na technickém stavu kočárku a připravte se na častou obměnu namáhaných částí. Kvalitní kočárky jsou sice dražší, ale ušetříte si spoustu starostí s údržbou a pravděpodobně vám vydrží i pro další dítě. V konečném součtu vás vyjde značkový kočárek stejně nebo dokonce ještě levněji.

Když kočárek, tak z BabyParku

Chcete-li pro své dítě a vlastně i pro sebe to nejlepší, obraťte se na BabyPark. Prodejce se na kočárky specializuje již deset let a nabízí široký sortiment modelů všech známých a prověřených značek. Mimo jiné i exkluzivních kočárků Bugaboo, které jsou doslova nedostatkovým zbožím. V nabídce nechybí ani kočárky Quinny, Maxi Cosi, Teutonia, Mutsy, Stokke, Bebéconfort či Maclaren. Vybraný model si můžete vyzkoušet v některé ze dvou pražských prodejen, ale také v Brně. Vysněný kočárek si lze objednat i z pohodlí domova na webu babypark.cz. V „bejbyparku“ nakoupíte i hračky, dětský nábytek a další užitečné zboží, které vám doma nesmí chybět :-)

Publikováno: 19. 04. 2013

Kategorie: Kočárky

Autor: Adam

Tagy: babypark kočárky | dětské postýlky | kočárky | kočárky babypark